Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk orál után amikor a csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk orál után amikor a csaj szája spermás lett csókolóznátok vele?

Figyelt kérdés
máj. 30. 19:32
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Alap.
máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Tehát én szpjalak le, nyeljem le - mert nyávogsz ha nem -, de a csók utána már fúj???


Még szerencse, amiért a vőlegényem férfi, nem ilyen hisztis kis hülye, mint itt sok kommentelő.

máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
76%
igen
máj. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szinte mindig, mivel 90%ban szájba megy.
máj. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
16 éve vagyunk együtt a feleségemmel, és 15 éve vagyunk házasok. Ez szerintem nem kérdés. Simán csókolózunk akkor mikor a szájába élvezek el, ugyan úgy, mint mikor kinyalom és puncinedves a szám. Föleg, hogy mindjetten igényeljük csókot. Szóval simán lesmárolom, úgy hogy az ondóm ott van a szájában.
máj. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, a nőnek minimum ennyit meg kell tennie egy férfiért, ez alap. Elvégre nem nagy kérés, de nekem miért kellene lenyelnem a sajátom? Ennyi erővel nem kell nő, fogom és kiverem magamnak, majd megiszom. Az meg a másik, ha kinyalom a nőt, akkor örüljön neki, mert rohadtul nem dolgom. Nem egyszer van, hogy direkt nem is juttatom el a csúcsra, mertha megtenném, akkor ezt mindig elvárná. És nem kamu válasz ez, hanem tényleg így is gondolom.
máj. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

#16

Ha te nem juttatod el, és úgy érzed nem dolgod kinyalni, mi alapon minimum, hogy ő leszopjon és még le is nyelje?

máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy habcsók 😂
máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
0%
Az alapon, hogy egy nőnek ez a dolga. Ha visszamegyünk az időben, akkor a bibliában is benne van, a nőt azért csinálta Isten, hogy a férfi ne legyen magányos. Ebből következik, hogy a nő azért van, hogy kiszolgálja a férfi ezen igényeit. Ez tőle nem szívesség szerintem, hanem kötelesség. Ezért a férfi lakhatást biztosít számára, nélküle az utcán lenne. A feleségem nem jár dolgozni, ha hazamegyek elvárom, hogy minden rendben legyen, bármit szeretnék, akkor készen álljon rá. Bezzeg mikor kiejti a száján, hogy tetszik neki egy cipő és 10 perc múlva a lábán van, akkor nem panaszkodik senki. Amit csak gondol, azt megkaphatja, cserébe ugyan legyen már szex, ha akarom napi 2 is.
máj. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
#16, hogy te mekkora egy vadbarom fsz vagy! Puszta érdeklődésből csak, kérdezem, ilyen mentalitással van barátnőd, aki boldog melletted? Nem olyan, akinek kiölted az önbizalmát, emiatt nem mer keresni magának valaki normálisat, hanem olyan, aki tényleg szeret és boldog?
máj. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!