Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem és köztem mostantól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem és köztem mostantól minden más lesz?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén egy hosszú hétvége alkalmával ünnepeltük meg az 5 éves évfordulónkat és elvitt egy wellnessbe ahol a mézesheteket is töltöttük esküvő után. A lényeg hogy itt történtek dolgok, bejött a képbe egy másik férfi is ezen a hétvégén amit a férjem kezdeményezett, (tisztán hetero alapon, csak az én örömömre). Azóta kicsit furán érzem magam, nem tudom mit is jelent ez a kapcsolatunkra nézve. Természetesen próbáltam vele megbeszélni de nagyon zárkózott a téma kapcsán, nem sokat lehet kihúzni belőle. már régebb óta noszogat hogy próbáljunk ki valami újat stb, de eddig hárítottam, viszotn most hétvégén a különleges hangulat és az egész helyzet valahogy belevitt a "rosszba".

Ha nehezen nyílik meg erről a férjem akkor próbáljuk meg az érzéseit , vágyait szexuál pszichológusnál megbeszélni?

Párom 31 éves és 28.


máj. 30. 08:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Fizikailag hogyan került oda a másik pasi? Férjed elöre odaszervezte? Véletlen találkozás? Férjed már régebb ota ismerte? Te ismerted már esetleg régebbröl? Meglepö, hogy férjeddel erröl nem tudsz beszélni. Nem lehet, hogy csak egyszerüen eladott téged néhány dugás erejéig???
máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
Hát ezt próbát bebuktad, félrekummantottál a szeme láttára, egy random arccal. Nem veled fogja leélni a hátrelévő életét, az biztos! :)
máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
csak én nem értem az alaptörténetet?
máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Elmentek hétvégén pihenni Egerszalókra, majd egy f.szi aki a férjének valami haverja, mert most pont ráért és alácserditett. Most meg ki tudja mi van hány óra.
máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
A legfontosabb hogy a szex ne álljon le. Néhányszor ápold le alaposan férjedet utána talán kibontakozik. Most lehet hogy attól fél te a másik pasit jobban kedvelted mint őt. A fantáziájában nem volt ilyen probléma de most a valós életben talán elbizonytalanodott.
máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan költözz át a másik pasihoz, úgyis látta hogy jobban élvezed vele a szexet...
máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk én a felvetés vagy a férfi megjelenésekor felhoznám a válást.


Számomra nem fér bele egy másik fél, mert a férjemet szeretem. Ha szerinte oké az, hogy egy másik pasi fektet meg, akkor egyértelműen nem szeret.

máj. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!