Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem és köztem mostantól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem és köztem mostantól minden más lesz?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén egy hosszú hétvége alkalmával ünnepeltük meg az 5 éves évfordulónkat és elvitt egy wellnessbe ahol a mézesheteket is töltöttük esküvő után. A lényeg hogy itt történtek dolgok, bejött a képbe egy másik férfi is ezen a hétvégén amit a férjem kezdeményezett, (tisztán hetero alapon, csak az én örömömre). Azóta kicsit furán érzem magam, nem tudom mit is jelent ez a kapcsolatunkra nézve. Természetesen próbáltam vele megbeszélni de nagyon zárkózott a téma kapcsán, nem sokat lehet kihúzni belőle. már régebb óta noszogat hogy próbáljunk ki valami újat stb, de eddig hárítottam, viszotn most hétvégén a különleges hangulat és az egész helyzet valahogy belevitt a "rosszba".

Ha nehezen nyílik meg erről a férjem akkor próbáljuk meg az érzéseit , vágyait szexuál pszichológusnál megbeszélni?

Párom 31 éves és 28.


máj. 30. 08:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Nekem ez eléggé bi-gyanús a férjed részéről.
máj. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
A férjed addig mit csinált?
máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Most vagy megbánta a dolgot, miközben nézte, ahogy téged dug egy másik pasi és nem meri belátni, vagy tényleg az lesz, amit az egyes írt
máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom... Szerintem nem a legjobb időt választottátok erre a szórakozásra. Kettőtökről kellett volna szóljon és erre bevontatok egy harmadikat. Aki megborította a kapcsolatotokat, vagy legalábbis téged megzavart.

Beszélnetek kellene, mert előtte sem beszéltetek és ez okkzza a legnagyobb gondot. Beszéljetek mert el fog "mérgesedni". Lehet őt is bántja a dolog, nem így képzelte el stb. Nem mindenki alkalmas a 3-as szexre a valóságban. A fantázia világában lehet izgatóbban hatott a gondolat...

máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Kicsi a penisze
máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Élvezted? Jobb volt az idegen kan, mint az otthoni?
máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz a régi!
máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. most esett le! Ez egy teszt volt a részéről, csak rábaxott a sompolygásra. Mert lehet hogy abban bízott hogy te nem fogsz más pasival dugni. De amint a mellékelt ábra mutatja, te nem hagytad ki.
máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Ez veszélyes! Állítsuk meg a férjed!
máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Te akartad ezt? Vagy csak a kedvéért mentél bele?


Nekem úgy tűnik, higy ezt előtte nem beszéltétek át alaposan.


Utólag meg nehezebb mert ami megtörtént megtörtént.


De nyilván még így is ezt nektek kell megbeszélni akkor is ha nehéz!!

máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!