Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ha a párotok felajánlaná, hogy mostantól ő törli ki nektek wc-zés után, és ő cseréli a betétet, tampont nektek beleegyeznétek vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Kivágnám...
2020. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
hál isten meg tudom oldani ezeket magamnak is, szóval nem értem miért akarná
2020. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Mert izgatja.
2020. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább nem. Kiábrándító lenne a kitörlés, a betétet azért nem, mert ha nem jól csinálja, akkor rossz érzést keltene a betét, aztán vagy szenvedek vele tovább, vagy pedig lecserélem rendesen, viszont akkor meg már a pasinak totál felesleges volt hozzányúlni... Ha izgatja az ilyesmi, akkor találnánk ki valami mást inkább. Mondjuk odaadnám neki az egyik használt betétemet, amire ha akarja kiverheti (vagy én neki), és akkor a testnedveink a betéten is keverednének... :):)
2021. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!