Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szolnál ha a 16 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnál ha a 16 éves lányodat egy 20 éves huzogatná?

Figyelt kérdés
szerelemből.
máj. 28. 22:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem látom a tiszteletet a lányom és felénk akkor lazán eltöröm a kezét..Míg rendbejön lesz ideje gondolkodni
máj. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó vagyk,azt kihagytam hogy jó kondiban lévő fekete öves apa vagyok..Mert volt aki írt..Plusz rrndőrre megnézem ki emelne kezet.
máj. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen normális dolog, hadd élvezzék. Ebbe nem illik beleszólni már.
máj. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%

"12

Nekem se tetszik a stílus, de mindegy.

Viszont ne sz.rd magad szembe. Mert ha te valóban harcművész vagy, és ráadásul rendvédelmi állományba vagy, akkor neked kockázatos kezeket tördelni.

máj. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
67%
Semmit nem lehet csinálni már ilyenkor. Ha valamit elmulasztottál vele közölni arról, hogy milyenek a fiúk, azt most már késő pótolni. Majd megtanulja a saját kárán.
máj. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Kor szempontjából teljesen mindegy ki húzogatja. Teherbe eshet bárkitől, faképnél tudja hagyni egy idősebb, meg egy fiatalabb is.

Nyilván válogassa meg, hogy kivel... De nem a kor a lényeges hanem az, milyen ember.

máj. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen normális, én 40 évesen is megdugtam az egyik ismerős 17 éves lányát többször is, nagyon jól éreztük magunkat.
máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%
Ez teljesen normális korkülönbség. Még a 26-16-al sincs gond, de ha csak szex, akkor lehet akár 36-16 is. Nekem az a tapasztalatom, hogy a tini lányok nem igazán állnak szóba a saját korosztályú fiúkkal, meg ránézésre is abban a korban a fiúk sokkal éretlenebbek, így nem is nagyon illenek össze. Amúgy meg ha már egyszer dugnak, akkor mit számít, hogy hány éves az a hús, ami benne van? Az aktus és a lehetséges következményei ugyanazok.
máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%
Azért az nem nagy korkülönbség. Remélném, hogy jól bánik vele. N
máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
56%
40-esnek üzenem,nálunk a faluban volt ilyen..Elintézte aa család..Kapott egy kis verést;-)
máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!