Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez így beteges? Volt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így beteges? Volt egy lájv, 16 éves lány, felsőteste látszótt, és az asztal alatt rázogatta a tollát, én felvettem, és?

Figyelt kérdés
És ezt nagyjából 10 másodpercig csinálta, forgatta a szemét, meg minden, szóval ezt loopolom, és verem a farkantyúm, mintha az asztal alatt az "csattogna", nem pedig a tolla, mintha ő verné nekem. Ez így egészséges?
2023. nov. 4. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
legalább ruha nélkül volt?
2023. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dehogy, óra volt, suliban. Egy pulcsi volt rajta.
2023. nov. 4. 12:44
 3/7 A kérdező kommentje:
*látszótt = látszódott, damn. Mély elnézésem.
2023. nov. 4. 13:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

18 év alatt ne látogasd ezt a kategóriát...

Amúgy bro' amikor mi olyan idős tinik voltunk mint te (sac/kb. 15 éves lehetsz) mi is a legképtelenebbnek tűnő fantáziákra vertük ki mégsem lett belőlünk baltás gyilkos.

2023. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor voltál nővel

Hány éves vagy hogy 16 éves csajokra húzogatod a kukid

29N

2023. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 15-16 vagy akkor normális de akkor meg minek vagy itt
2023. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6

Hogyhogy minek? Mindig is hülyeségnek tartottam, hogy úgymond 18 éves kor alatt hagyják el ez a kategóriát. Éppen a nemi érés időszaka ez, és ilyenkor merül fel egy csomó kérdés a szexualitással kapcsolatban, amiket jó tisztázni. Pont nem a felnőtt embereknek kell magyarázni azt, amit ők már kívül-belül ismernek.

2023. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!