Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szolnál ha a 16 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnál ha a 16 éves lányodat egy 20 éves huzogatná?

Figyelt kérdés
szerelemből.
máj. 28. 22:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ.
máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem ilyen tapló módon fogalmaz hogy "huzogatná, akkor talán még beszélgetnék is vele normálisan de így úgy b.szn.m pofán hogy a taknyán csúszna a kis k.cs.g g.ci
máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
és ha ő nem akar veled beszélgetni?
máj. 28. 22:31
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Akkjor indulhat arra amerről jött! Majd rábízom a gyerekem egy kis f.szra szerinted? Ha már van esze egy ennyi idős lányt szexuálisan szemrevételezni, akkor legyen töke elkérni úgy hogy tudom mit akar. Nem tiltom mert ilyen korban már lehet. Én fiatalabb voltam. Modern felfogású vagyok, de akinek ez teljesíthetetlen, az a lányom közelébe se merészkedjen, értve?
máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem nagy korkülönbség

Ha szerelmesek

máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Jól teszi
máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Semmi gond nincs vele. A 20 éves srác kb olyan érettségi szinten van mint a 16 éves lány. Sosem kezdtem én sem velem egykorúakkal. Mindig volt 5-10 év különbség.
máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerelemből "húzogatja", nagyon hitelesen hangzik. Nem vagyok szülő, de úgy gondolom, azt el tudnám fogadni, ha 4 évvel idősebb barátja lenne a lányomnak, amennyiben normális lenne a fiú.
máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen rendben van, ha különben OK a gyerek.
máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Aztán miben lesz más,ha pár év múlva a lanyod lesz 20 a srác meg 24?
máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!