Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha egy lány visz magával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy lány visz magával óvszert bulihelyekre ?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm nagyon kinevetett ez miatt, tényleg ciki ha van nálam ?

máj. 28. 11:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
12%

Csak annyi a bibi hogy különbözô péniszvastagsàgokra különböző óvszerméretek vannak. Van 45 miliméteres kisebb mint 3 cm széles péniszre való condom és van 72 miliméteres több mint 6 cm szélesre való condom.

Tehát vagy viszel több méretben, vagy imátkozol hogy a srácnak pont akkora legyen hogy ne szorítsa el szerencsétlen farkát és ne is essen le róla.

máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem standard méret kell akkor arról gondoskodjon a pasi...

Nőnél miért nem lehet átlag méret?

máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%

#11.


Én pasiként, 17 cm-es mérettel (ami valószínűleg az átlagnak a felső teteje) próbáltam már XL, XLL-es gumit is, amelyeket nem görgettem le teljesen és teljesen jó volt… Próbáltam már kicsit is, ami meg kicsit szorította és nem ért végig, de azért használható volt. (Ezeknek amúgy biztos volt valamilyen veszélye, pl. kiszakad vagy lecsúszik, de nálam ilyen nem történt)


Az átlagos sima, bárhol megvehető méret pedig teljesen jó, szerintem az a pasik 90 százalékának nem fog problémát okozni.

máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#14.


Hogyan legyünk HIV fertőzöttek tutorial.

máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%

A reguláris gumik hossza kb 17 centiméteres szokott lenni. Azt nem értem ha te úgy gondolod hogy ez az átlag teteje, akkor miért használtál XLeset, azaz extra nagy méretre valót.

A gumi vásárlásnál nem a péniszed hossza hanem a péniszed makkodon kívüli legvastagabb részének kerülete számít. Nem fog lecsúszni a farkadról akkor se ha az utolsó 5 centit nem használod ki, és akkor se lesz semmi bajod ha 1-2 centivel hosszabb a péniszed mint az óvszer.

Ellenben igen csak el tudja rontani a merevedésedet ha a 5+centi széles péniszedre a 4 cm szélesre való 54miliméteres reguláris gumit használod

máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"mert azt jelenti hogy kapható vagy egy éjszakára is"

Nálam esernyő is van mindig, mégsem számítok minden nap esőre. Szimplán nálam van, hogy ha egyszer esik, tudjam használni. Ráadásul az óvszer még ennél is fontosabb, mert elázni még mindig kisebb baj, mint teherbe esni :D

máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
37%
15: ilyen tutorial egész sok fent van a neten állítólag :D
máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
72%

Kinevet, atyaég, óvodások vagytok vagy mi?


Láthatóan van egy ilyen hiedelmed, hogy rendes lány nem fekszik le az első találkozás alkalmával. Vagyis ha spontán szexre számítasz, ezért van nálad gumi, akkor nem vagy rendes lány.


El kellene döntened magadban, hogy továbbra is hinni akarsz-e ebben, vagy szeretnél felelősen szexelni, akár spontán is. Ez utóbbi esetben mindenképpen legyen nálad gumi.


Hogy a barátnőd mit hisz, az téged ne zavarjon.

máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki értelmes hozzászólást adott :)

Annyit még hogy már egy ideje magam vagyok (nem társkereső ajánlás) és azért is viszek magammal hátha lesz valaki olyan aki annyira tetszik és egymásba mélyednénk jobban hogy kellhet, de felelőtlen se akarok lenni.

máj. 28. 13:58
 20/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem az, de viszont én magamból indulok ki és őszinte leszek, amikor vittem magammal mindig azért csináltam mert titkon reméltem hogy valakivel el is használom majd, de ne legyen igazam és legyen hogy te csak elővigyázatosság miatt viszed.
máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!