Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Távkapcsolatban vagyunk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban vagyunk a párommal. Ha nem vagyok vele állandóan szexelne. Ha vele vagyok alig szexelünk. Mi lehet ennek a magyarázata?

Figyelt kérdés

Azt mondja nincs neki senki mellettem.

Ha együtt vagyunk max.napi 1 szex van. Ha nem vagyok vele állandóan azt mondja hogy szeretne szexelni és mindig áll a farka.


máj. 26. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Szàjhős,kamuzik egy lúzer az ilyen...
máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szájhős :) Nameg a másik, hogy a legtöbben tényleg így vagyunk ezzel, hatalmas vágy, aztán szex, elélvezünk, és utána annyi.
máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kapja meg a napi adagját akkor még jó, hogy kanos. De ha meg megkapja akkor már nem vágyik rá, így nincs miért kanos legyen.


Mi ebben az érthetetlen? Te se vagy éhes ha most ettél, ha meg éheztetnének akkor azon járna az eszed, hogy mit kéne egyél és mennyit.

máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Nekem napi több szex kell. Én úgy ismertem meg hogy neki is. Aztán mégis csalódás mert a napi egy az semmi. Főleg ha csak hétvégente vagy együtt a másikkal. Ilyenkor épp hogy ki kellene használni azt az időt amit a másikkal tudsz tölteni.
máj. 26. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerüen egylövetü a srác. Amikor távol van, nem üriti le a tartályt, egész nap csak dugni szeretne, következö nap még inkább. Ha meg együtt vagytok, dugás, tartály leürül, eszébe se jut a szex másnapig. (Ez nem ugy van, hogy amikor találkoztok akkor lenyom 10 menetet naponta amikor meg távol akkor eszébe se jut.)
máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 14:31

És nehezedre esik ezt vele megbeszélni, hogy igényelnéd a több törődést?

Pl. simán csinálhatnátok azt is, hogy az első 1-2 alkalom során ő nem élvez, csak a te élvezetedre mentek rá. Aztán akkor biztos lehetsz benne, hogy továbbra is fennmarad az érdeklődése ha nem tudott elélvezni.

máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress igazi ffit ez nem az,egy puhapöcs.... szégyen.
máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!