Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ebben az esetben is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ebben az esetben is férfiatlannak tartotok egy férfit?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasok arról, hogy egyes nők lenézik azokat a férfiakat, akiket izgat a cuckold.

De mi a helyzet akkor, ha egy férfit oda-vissza izgat, tehát, hogy az ő feleségét, de ő is a másét.


máj. 9. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az már párcsere:)
máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Én nem tartom férfiatlannak a cuckoldot kedvelő férfiakat, sőt biszex párom is volt már.


A férfiatlanság a nőszidó inceleknél kezdődik a szememben.

máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nem nézem le akit az ilyen izgat
máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Nem nézem le de engem nem vonz úgyhogy semleges. Elterő igények alapján nem jönnék össze ilyen pasival nem azért mert "férfiatlan"
máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A cuckold se érdekel?
máj. 9. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, én a másik végleten vagyok.

Hűséges típus amibe az is beletartozik hogy ha megengedi, ha nem jó, ha akármi, csakis a párommal szexelek

máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a cuckold.

Én férfiként a saját párommal kapcsolatban soha ilyet nem éreztem, de mivel nagyon empatikus vagyok, üzenem az ebben szenvedő férfiaknak, ha vékony, sportos csinos a nő, írjanak, segítek...de a két férfi egy nő nem oké... csak a nővel!

máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!