Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek? Valóban gáz/ferfiatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek? Valóban gáz/ferfiatlan ha egy férfi bevásárol, takarít, főz?

Figyelt kérdés

Voltam a napokban egy társaságban, ahol szóba került az együttélés, párkapcsolat téma.


Lényeg, én elmondtam hogy ha egy nővel komolyabbra fordul a a dolog és összeköltözünk akkor rendszeresen segítek neki, bevásárlás, takarítás, főzés, akármi.


Erre a társaság egy része kb. kiröhögött hogy ez nem férfias, ne legyek papucs.


19 éves korom óta egyedül élek, magamnak is megoldom ezeket, teljesen természetes hogy segítek. Nem cselédet akarok magán mellé hanem egy társat.



2022. jún. 21. 02:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az a normális, ha a férfi kiveszi a részét a napi/heti teendőkből is és nem csak arra jó, hogy évente egyszer megszereljen valamit.


Bár sokak szerint én sem vagyok nőies, mert karrieristább vagyok, mint az ideális nő. Pe is szarom mondjuk. 💅

2022. jún. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem gáz, hanem ez a normális. Mondjuk én a "segítek" szót sem értem. Mi mindketten dolgozunk, tehát természetes, hogy mindketten vásárolunk, főzünk, takarítunk.
2022. jún. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Te normalis vagy. Az en baratom is ilyen.

Csak ciganyojnal szokas az,h a no csinal minden hazimunkat.

2022. jún. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nőietlen ha egy nő dolgozni jár? Kb ennyire értelmes a kérdés.
2022. jún. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

És ezek a hatalmas férfiak addig, amíg én munka után meg hétvégén megcsinálom a házimunkát, a két kezével építi fel, bővíti a házunkat, betonozik, felássa és gondozza a kertet, megszereli a szerelnivalót, stb.? Tehát aktívan dolgozik, csak a klasszikus férfimunkákat végzi folyamatosan a kettőnk boldogulásáért? Vagy addig vállal túlórákat, és az így keresett pénzt megosztja velem? Vagy kifizeti a takarítószemélyzetet ès rendelünk? Vagy ő addig csak pihenget, vakargatja a heréjét, és csak a nő gürizzen második műszakban? Mert általában az utóbbi szokott lenni ám…

Az én szememben az nem férfi, aki nem végez házimunkát, mert szerinte ez a nő dolga, csak egy nagyra nőtt, gondozásra szoruló csecsemő. Francnak sem kéne.

2022. jún. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

"akkor rendszeresen segítek neki"


Nem segítesz neki, hanem kiveszed a részed a közös háztartásból.


Ez milyen társaság volt? Mert egyedül 69+-os falusi bacsikakrol tudom elképzelni ezt a hozzáállást

2022. jún. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem-nem!!!! Bzdmeg! NEM segitesz!!!!! KIVESZED a részedet!

Mert, ha én kiveszem a részemet a pénzkeresésből, te is leszel szíves kivenni a részedet a házimunkából

2022. jún. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
24%
Tudom hogy a mondandóm végéért majd jól le leszek pontozva de csak azért is leírom. Egy férfinek valóban nem "csak" segítenie kell a fent említett tevékenységekben hanem egyenlő módon ki kell vennie belölük a részit. Ház épités, kerék csere és hasonló feladatok valoban nem napi szinten fordulnak elö de remélem egyszer majd ezek a tebékenységek is egyenső részben lesznek felvállalva mert hát betonkeverő mellett még mindig kevesebb nőt lehet látni mint férfit konyhában vagy bevásárló kocsi mellett.
2022. jún. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

8-as, azért általában ezeknél az egyszeri munkáknál, ha a párnak magának kell elintéznie a feladatokat, nem úgy szokott lenni, hogy a pasi kinn dolgozik, a nő meg benn vakarja a nemiszervét, mint ahogy fordított esetben szokott történni a házimunkánál. Amíg a pasi kereket csinál vagy egyéb dolgokat bütyköl, a csaj megcsinálja a házimunkát, ha hosszabb munkáról van szó, mint házépítés, akkor főz az egész brigádra, hordja az innivalót, ugrál, hogy kiszolgálja őket, vagy apróságokban beáll segíteni, ha éppen nem küldik el onnan. De én is együtt járólapoztam, csemperagasztót kevertem, fugáztam a férfiakkal. Ahol nem fizettek szakit vagy a férfi maga nem szaki, minden barátnőm beállt eddig festeni, szögeket beverni, bútort összerakni.

De amúgy azt hadd súgjam meg, hogy rengeteg férfi nem is engedi ilyen munka közelébe a nőket. Én kamaszként menni akartam kerítést építeni, de el lettem küldve, merthogy nő vagyok :D. Az exeim is az elején mindig ki akarták venni a kezemből a fúrót, a kalapácsot, majd ők megoldják egyedül a kétméteres szekrény szétszedését, én nehogy sérüljek, meg ne cipeljem a 20 kilós zsákokat. Aztán ment a csodálkozás, amikor egyetem alatt nyári szünetben úgy jött haza az exem, hogy egymagam szétszedtem és kihordtam azt a batár nagy szekrényt. Vagy merne bárki fehérnép anyám férjének az autójához (vagy bármijéhez) nyúlni... úgy le lesz szólva, meg csak ő tudja tökéletesen csinálni, mindenki más hülye. Biztos nőből is van ilyen, de arról az oldalról nem tudok nyilatkozni. De hogy férfiből bőven van ilyen, az biztos.

2022. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
#8as vagyok és ment a 9nek a felpontozás
2022. jún. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!