Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek? Valóban gáz/ferfiatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek? Valóban gáz/ferfiatlan ha egy férfi bevásárol, takarít, főz?

Figyelt kérdés

Voltam a napokban egy társaságban, ahol szóba került az együttélés, párkapcsolat téma.


Lényeg, én elmondtam hogy ha egy nővel komolyabbra fordul a a dolog és összeköltözünk akkor rendszeresen segítek neki, bevásárlás, takarítás, főzés, akármi.


Erre a társaság egy része kb. kiröhögött hogy ez nem férfias, ne legyek papucs.


19 éves korom óta egyedül élek, magamnak is megoldom ezeket, teljesen természetes hogy segítek. Nem cselédet akarok magán mellé hanem egy társat.



2022. jún. 21. 02:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, párom kolléganői/barátnői mindig irigykednek, hogy "de jó neked, az én faszim semmit nem segít"

Pedig annyira túlzásba se viszem, csak ha meglátom pl hogy sok a szennyes berakok egy mosást stb ha hamarabb végzek a munkában mint a párom.

2022. jún. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%
Ez a normális, alap dolog.
2022. jún. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%
Ez alap elvárás
2022. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
Anyám borogass... nem, nem férfiatlan, kiv. ha a férfi csinálja az egészet, a nő héderel és nem ő tartja el a férfit, és a férfi még lohol is az "aranypuninak", hogy "igen drágám". De a normális, méltányos házimunka-megosztásban való részvétel nem férfiatlan dolog.
2022. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
27%

Fozok mosok vasalok takaritok mosogatok. Ffi


Meg mindig sz a sztereotipia hogy a no az isten merthogy a hazimunka satobbi…


Kozben a kornyezetemben sok sok olyan part latok hogy a no lofszt se csinal otthon csak a fb insta es tarsai, egy rantottat nem csinal a gyereknek soha, a pasi meg kikopi a lelket hogy minden meglegyen.


Ismeros a sztori?

2022. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%
15: nekem ismerős, de csak egy ilyen párt ismerek, a legtöbb helyen vagy a nő gürcöl többet, vagy egyenlő szinten. Ahol a nő héderel, az meg az a kategória, amikor a szétfolyós, igénytelen, de gazdag kocka IT-snak a szexi szőke cicamica kellett... azt nyilván így lehet megtartani.
2022. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
16 nem egeszen. Ismeros par: rusnya buvalbaszott assziny allandoan terrorizalja szerencsetlen faszit, a gyerekkel zsarolja
2022. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
17: nem egészen? Az én környezetemet én jobban ismerem. Nem is azt írtam, hogy máshol nem lehet.
2022. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
93%
Az a férfiatlan ha nem teszi ezeket és tőlem várja el
2022. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ez normális
2022. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!