Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek? Valóban gáz/ferfiatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek? Valóban gáz/ferfiatlan ha egy férfi bevásárol, takarít, főz?

Figyelt kérdés

Voltam a napokban egy társaságban, ahol szóba került az együttélés, párkapcsolat téma.


Lényeg, én elmondtam hogy ha egy nővel komolyabbra fordul a a dolog és összeköltözünk akkor rendszeresen segítek neki, bevásárlás, takarítás, főzés, akármi.


Erre a társaság egy része kb. kiröhögött hogy ez nem férfias, ne legyek papucs.


19 éves korom óta egyedül élek, magamnak is megoldom ezeket, teljesen természetes hogy segítek. Nem cselédet akarok magán mellé hanem egy társat.



2022. jún. 21. 02:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
94%

Ez lenne a normális. Én is dolgozok teljes munkaidőben, akkor a párom is vegye ki a részét a háztartásból. Ezen nincs mit ragozni. Lusta kihasználós senkikkel sosem jöttem össze, nekem mindegyik párom szeretett főzni, volt olyan is, aki rendmániásabb volt nálam (bár az már inkább zavart, mert tényleg mániákus volt🤣). Lényeg a lényeg, jól gondolkozol.

26N

2022. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%

#8:

AKkor ha kereket cserél, aznap nem kell főznie. Rendben?

Mellesleg én szervízbe viszem a kocsit, balesetveszélyes üzem, és ha a párom nem kifejezetten autószerelő, akkor nem fog hozzányúlni.

Házépítést meg ne hozd fel, abból a nők is kiveszik a részüket. Pl. kaját főznek a munkásoknak, takarítanak, szerveznek. Vagy te egyedül, sajátkezűleg építesz házat, míg a nejed nyaral? Ne viccelj már!

2022. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
14%

De, segít.

Libsik sivalkodhatnak :P

2022. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
81%
Te lehet segítesz(nem is irigylem a párodat) , de mifelénk kiveszi a részét
2022. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
#23: És segít neked a nejed mosogatni?
2022. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25%
#22es ha egyszer ki fog cserélni egy kereket akkor egy hétig nem kell főznie,rendben? 8as vagyok és nekem nem gond a főzés vagy a takarítás de ha te elvárod hogy a párod ne "csak" besegítsen a házimunkába hanem egyenlő reszbe vegye ki a részét belöle akkor annál a házépítésnél te is csinálhatnád azt amit ő rendben?
2022. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!