Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek! Szerintetek férfiatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Szerintetek férfiatlan az ha igyekszem kivenni a részem a házi munkában?

Figyelt kérdés

Mikor dolgozik, és én éppen szabad vagyok akkor szívesen elvégzem az itthoni munkákat, és bár örüli neki,viszont bizonyos esetekben mikor a kedvében próbálnék járni akkor azt vágja a fejemhez, hogy ő is megtudja csinálni,ne nézzem csecsemőnek. Semmi rossz szándék nem bújik a tetteim mögött,egyszerűen csak boldoggá tesz az mikor értékeli a cselekedetem,és éppen ezért bánt mikor indulatosan rámförmed,máskor meg ugyanezért madarat lehetne vele fogatni.

Nem elegyedek vitába vele,mert nem látom értelmét,de azért belül fáj,hogy ilyen apróságon így kiakad,és úgy érzem én csinálok valamit rosszul.



2020. jún. 7. 00:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Idegretyós majd kibukik. Hali.
2020. jún. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon tudnám értékelni. Barátom is van,hogy megfőz vagy elmosogat mire én hazaérek este munkából. Szerintem teljesen normális és férfias dolog :)
2020. jún. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Én nem tartom férfiatlannak, sőt. Nagyon értékelem. A férjem is főz, mosogat ha megkérem rá, de mást nem nagyon csinál, mindennel megvár engem. Ami ebben a kis lakásban nem is baj, hiszen elbírok vele, pláne hogy most itthon vagyok. De hamarosan új helyre költözünk és munkába is állok. Az új ház sokkal nagyobb lesz mint ez a mostani lakás, így ki kell majd vennie a részét jobban, mert egyedül nem fogom bírni. Ráadásul míg neki kb fél óra lesz bejárni a munkahelyre, nekem lesz másfél mert másik városban lesz, így hulla leszek estére, a hétköznapi teendők rá fognak maradni, én csak hétvégén tudom majd aktívan kivenni a részem a házimunkából. Már mondogatom neki, hogy erre jó lesz felkészülnie, de egyelőre még nem veszi komolyan, mert most tök természetes hogy én mindent megcsinálok.
2020. jún. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Ezzel nincsen gond. Amivel gond van, hogy egyértelmű az írásodból, hogy ebben a kapcsolatban te alárendelt szerepet töltesz be. Azt is mondhatjuk hogy a párod úgy aláz ahogy csak akar, mert nem szólalsz fel ellene, mondván nincs értelme (gondolom a vitának).


Ettől leszel férfiatlan, mivel behódolsz neki, nem pedig a házimunkától.

2020. jún. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%

Hát figy.

Sose vallanák be a nők, de vigyázzni kell az ilyennel, mert az összes ilyen ismerősöm belebukott ebbe.

Kinyalta a nő seggét, aztán az volt a hála hogy másokkal dugott.

2020. jún. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

De ne csináld meg. Minek ?

Foglalkozz azzal hogy ne nyikorogjon az ajtó, ne lotyogjon a kilincs, millió ilyen apróság van. A mosogatás nem a te feladatod.


Nálunk még a fűnyírás se, megmondta füvet ne nyirjak mert nem értek hozzá.


Én néha olajat cserelek benne, megelezem a pengét mert néha fát és követ vág a fűnyíróval és nem szólok bele. Benzint is én veszek. De nem tologatom.


Mindenki maradjon a saját feladatainal.

2020. jún. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2020. jún. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nem haragudnék meg miatta.Sajnos az én párom nem ilyen.
2020. jún. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem férfiatlan, hanem alap. Rühellem, higy a mai világban mrg mindig vannak olyan emberek akik a házimunkát női feladatnak tartják, vagy ha mégis megcsinál valakit a férfi, akkor kB el van ájulva magától, mert hogy ő "besegít".

Egy lakásban lakunk, egy háztartásban. Ha tiszta ruhát szeretne, akkor neki is kell mosni, teregetni. Ha tiszta lakásban szeretne élni, akkor az ő feladata is a takarítás. Ha enni akar, akkor igen is főzzön, vásároljon be ő is. Ha van közös gyerek, akkor bizony nevelje meg foglalkozzon vele ő is. Ez nem segítség nekem, hanem alap dolog, ha már együtt élünk.

Az, hogy a nő csinál otthon mindent, az maximum addig állta meg a helyét, amíg a nő nem dolgozott semmit, csak a férfi. De manapság ez nem úgy működik. Én is dolgozom, sőt, többet dolgozom mint a legtöbb férfi, szóval nem leszek mellette még házi cseléd is. Nekem is jár a szabadidő és a pihenés. Arról nem is beszélve, hogy ketten hamarabb végzünk és a maradék időt együtt tölthetjük.

És nem kell azt gondolni, hogy papaucsnak nevelem a párom, de ne csináljunk már úgy, mintha az valaki nagy szívesség lenne a nő felé, hogy kiveszi a részét a hazimunkából.

2020. jún. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Viszont az bunkóság, ha leteremt azért, mert megcsináltál valamit. Felénk alap dolog, hogy megköszönjük a másiknak a munkáját és értékeljük, amit tesz. A párom is megköszöni, ha finom vacsorával várom, ahogy én is megköszönöm, ha épp elmosogat vagy kipucolja a kádat.
2020. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!