Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nem kanos akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem kanos akkor az férfiatlan dolog?

Figyelt kérdés

4 éve szingli vagyok és teljesen jól elvagyok így egyedül. Néha hiányzik a szex de nagyon minimálisan. Eléggé nagyok az igényeim mint a nőknek, de le nem akarom adni és inkább vagyok egyedül szex nélkül minthogy olyan nővel legyek aki nem jön be

Azért kérdezném ezt mert úgy látom egy férfi az szinte minden nőre rámegy csak hogy szexhez jusson. Na most akkor én ettől emiatt nem vagyok igazi férfi?


2019. okt. 16. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
🙄🙄🙄
2019. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha túl kanos és mindenkire rámenne, inkább akkor nem igazi férfi, csak egy ösztönlény. Így vagy igazi férfi. Jól teszed, hogy nem alkuszol meg, ne is add lejjebb. Én sem tettem (lány vagyok) sokáig kellett várni, de maximálisan megérte.
2019. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"úgy látom egy férfi "


Szerencsére nem mindneki ilyen kiábrándító.

2019. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az ilyen "igazi férfi" baromságot. Az igazi férfi kanos? Ez viszont új.

De volt már "igazi férfi" határozott, magas, biztonságban érzi mellette magát a nő, szeret barkácsolni, jó kiállású, munkahelyen is céltudatos stb..


És persze érthető, ha sokaknak ez tetszik, de ha valaki nem ilyen, attól még IGAZI FÉRFI.


Fordítva már rég hiszti lenne, ha valaki azt mondja, hogy az igazi nő az, aki szeret főzni, aki cuki és törékenynek látszik, aki arra vágyik, hogy azonnal félredobhasson mindent és elmehessen szülni stb.


Fogjátok már fel, hogy mindenki más, mindenki más társat szeretne. És mindenkinek az lesz az igazi, akivel együtt van, akármilyen is ő.


F31

2019. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne olyan partnered aki szexuálisan vonz, akkor kanosabb lennél, mert sokkal több inger érné az agyadat.

Semmiképpen nem javaslom azt, hogy olyan nővel éljél együtt aki nem az eseted, mert ezzel a másik felet is megfosztod attól, hogy találjon egy alkalmas partnert.

41F

2019. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Az igazi férfi kanos? Ez viszont új."


Inkább régi. Az "igazi férfi" eredeti (II. világháborútól, vagy még inkább 19. századtól visszafelé) fogalmában ez egy kulcsfontosságú elem volt. Mindenesetre megkönnyebbülés olvasni, hogy mára (mint az "igazi férfi" felé irányuló elvárás) már kikopott a köztudatból.

2019. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: nem nyíltan kanos, hanem amolyan "a civilizált felszín alatt ott mocorog a vad kúrógép, amely a környezete helytelen viselkedésére utat tör magának, ebben az esetben a környezet (értsd: a túl csábító nő) a hibás" módon.
2019. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az eredeti, 60-as évek végi Star Trek sorozatban a vulkánok (Spock) viselkedése tulajdonképpen egy az egyben ezt a mentalitást szimbolizálta (hány évente is "lángol a vérük?" már nem emlékszem). Állítólag az alkotók szándéka szerint.
2019. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szóval egészen az 50-es, kora 60-as évekig egyrészt közkeletű hiedelem, valójában viszont ELVÁRÁS volt (a férfiak felé), hogy "az igazi férfi" márpedig olyan (mint ahogyan azt fentebb leírtam).
2019. okt. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az újat úgy értem, hogy ebben a korban számomra új.

Igen, valóban jó, hogy az "igazi férfi" már nem jelent k..rógépet. Viszont úgy látom a férfiaknak is a sarkukra kell állniuk, mert az elfogadtatásban a nők vezetnek.

Míg napi téma, hogy a nőt úgy kell elfogadni amilyen, nem attól lesz nő, hogy anya, nem a konyhában a helye és igen is lehet határozott véleménye és akár dominálhat is egy férfit bármilyen témában, attól még nő marad. Addig a férfiakon rajta ragadt a legyen határozott, érezze magát biztonságban mellette a nő, legyen egója stb. Mert hogy ettől lesz férfi...

Ez tulajdonképpen ugyan olyan marhaság, mint hogy a nő feladata, hogy szüljön, vagy hogy a konyhában a helye. Mégis sokkal elfogadottabb nézet.

2019. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!