Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek! Szerintetek férfiatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Szerintetek férfiatlan az ha igyekszem kivenni a részem a házi munkában?

Figyelt kérdés

Mikor dolgozik, és én éppen szabad vagyok akkor szívesen elvégzem az itthoni munkákat, és bár örüli neki,viszont bizonyos esetekben mikor a kedvében próbálnék járni akkor azt vágja a fejemhez, hogy ő is megtudja csinálni,ne nézzem csecsemőnek. Semmi rossz szándék nem bújik a tetteim mögött,egyszerűen csak boldoggá tesz az mikor értékeli a cselekedetem,és éppen ezért bánt mikor indulatosan rámförmed,máskor meg ugyanezért madarat lehetne vele fogatni.

Nem elegyedek vitába vele,mert nem látom értelmét,de azért belül fáj,hogy ilyen apróságon így kiakad,és úgy érzem én csinálok valamit rosszul.



2020. jún. 7. 00:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Bár minden férfi ilyen segítőkész lenne házimunka téren. Nem szép, hogy a párod ezt nem értékeli, én nagyon boldog lennék és megköszönném neki. Van párom de még nem élünk együtt úgy nem tudom, hogy mennyire fog majd segíteni.
2020. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az férfias.
2020. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
6oska..mosogatni naponta kell, takarítás stb nem felevente egyszer van, nem ugy mint beolajozni valamit. Főleg ha lakasban laksz, ott eleg ritkan kell bütykölni.
2020. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj ha csinalod. Én azt vettem eszre hogy sok nőbe belenevelték, vagy azt latta hogy a jó asszony mindent megcsinal otthon, a ferfinak semmit nem kell. Es hiaba gondolja o maga maskepp, hiaba esik jól,ha a ferfi megcsinál valamit, előjönnek ezek a berögződések es ingerult lesz. Azt hiszi, lehet nem is tudatos nála hogy ő nem jó, mert a feladatot nem teljesíti. Igy a segítséget ugy eli meg mintha a hibajara lenne ramutatva. Ezt fel kell dolgoznia magaban, te ugy tudsz ezen segíteni hogy nem adod fel, kedveskedsz neki, ha meg merges , vard meg amig lenyugszik , próbáld meg leállítani, végül beszeljetek at. Türelem sajnos sok kell hozzá.
2020. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig pont az a férfias, hogy ezeket megcsinálod. Egy FELNŐTT FÉRFI felfogja, hogy ha én is gürcölök munkahelyen, hogy két fizu legyen, akkor neki is be kell szállni az otthoni dolgok elvégzésébe, és nem csak néha elmosogat vagy megfőz.

Számomra pont az férfias, hogy a pasi képes önállóan is ellátni magát/engem, ez azt jelenti számomra, hogy amikor majd gyerekünk lesz, ott is helyt tud állni. Mert odáig jutnak csak el az emberek, hogy megszületik a gyerek és anyuka otthon van, ellátja. De mi van, ha anyukával történik valami? Én majdnem félárva lettem többször is az életem során, és kiborító volt, hogy 10 évesen nekem kellett az apámra és testvéremre a háztartást vezetnem és a nagybevásárlásokat is intézni, mert az apám erre nem képes, hiszen "ez a nő feladata".

Szóval nekem ez azt jelzi, hogy a férfi felnőtt, felelősségteljes, önellátó és szeret annyira, hogy rólam is gondoskodjon, ne rám hárítson mindent otthon.

2020. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vitázni kéne ezen. Ő úgy érzi nem úgy kezeled ahogy kéne. Meg kéne ezt beszélni
2020. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Miért lenne ferfiatlan? A tisztaság és rend nem nem kérdése. Szerintem alap hogy mindenkinek figyelnie kell a környezetére. S hozzá tenném egy lakásban éltek tehát te is koszolsz nem csak ő.


Alapvetően én ennek nagyon örülnék ha valaki így segítene nekem.

2020. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én értékelném!
2020. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!