Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visszafogott lányok többsége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogott lányok többsége az ágyban is visszafogott?

Figyelt kérdés

Velük mennyire izgalmas a szex?

Az ágyban is gátlásos a többség?


máj. 2. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, köszi #10

Sajnos én nem írtam oda #1 hozzaszólásomhoz, hogy tisztelet a kivételnek. De csak azért mert nem ugrott be kivétel (pedig lehet, hogy volt)

máj. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én egy visszafogott csajszi vagyok az egyetlen hely ahol kieresztem a vadabb énem az a szex, ráadásul az a jó kemény baszós szex, ha dugni akarok csak rámászom a barátomra és meglovagolom, ezután nem mondja hogy nem akar szexelni. 29N
máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nem egyformák. Van ilyen is, olyan is. Ezt előre nem tudod. Az se mindegy, hogy mit értesz visszafogott alatt...


Én pl. nem szeretem a nagy társaságot, nem vagyok hangos, nem szeretek a középpontban lenni, nem vagyok bulizós, nem iszom alkoholt, udvarias vagyok, konfliktus kerülő, stb.

Viszont a szex soha nem volt tabu téma és az ágyban is hangos és szenvedélyes vagyok...

máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#13 számomra ez szimpatikus.
máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
#13 aranyos vagy, de tudod az ember nem tud önmagáról objektív véleményt alkotni. Nincs is viszonyítási alapot, mert ugye nem sok nővel voltál ...
máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én gimibe össze jottem egy osztálytársammal. A csaj nagyon jó tanuló okos, jó magaviseletű, kivsit vidszahuzódobb volt. Amikor összejöttem vele gondoltam hogy éveket kell várnom hogy bármi is legyen az ágyba. De kellemesen csalódtam fél év után már osszejott és nem az volt hogy konyorogni kellett neki. És már egymás társaságába is más volt a személyisége de az ágyba meg mintha kicserélték volna. Nagy volt a szája, aktív volt, meg minden
máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!