Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan magyarázzam el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el a csajomnak, hogy ne sértsem meg? Mindig a legrosszabbkor hagyja abba a farokverést. Rá vagyok készülve, és vagy semmi nem jön ki, vagy elkezd, de bentragad a fele legalább.

Figyelt kérdés

máj. 2. 15:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiuk, nyugodtan szoljatok es magyarazzatok el a dolgokat. Igy nem tudnak fejlodni a lanyok, ha nem javitjatok ki oket, csak berogzul a rossz szokas. Amikor erzed, hogy jol halad, mondjad neki, hogy pont igy folytassa. Szopasnal is, mond kozben hogy mi volt kellemes. Nem biztos, hogy szandekos, foleg, ha mar mentel el a szajaba. Egyszeruen mi lanyok, nem tudjuk mit ereztek kozben mi a jo es rossz, ha nem mondjatok. Ez igaz forditva is, tobb lanynak kellene tanitgatnia a pasijat pl nyalni, ujjazni. Szoval KOMMUNIKALJATOK! Hosszu tavon csak ez a megoldas
jún. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed sok mindent elárul.


Pl hiányos a kommunikációtokk, nem elég mély éy bizalmas a kapcsolatotok, hogy mindezt megbeszéljétek egymással.


Ami nekem furcsa mindig is ilyen esetekben, hogy egymás nemiszervével játszadoztok, egymásba vagytok, de ilyen alap dolgot se tudtok megbeszélni.

Számomra ez nem is kapcsolat.


Tessék bátran beszélni a szexről, akár aktus közben.

Találjatok ki jelzéseket ilyen esetekre, hogy ne legyen helyzet romboló egy mondat, ha nem vagytok beszédesek.

De simán közben is mondhatod szépen kérve "ne hagyd abba, drágám".

Mi értelme a szexnek, ha nem bontakoztok ki és nem segítitek, támogatjátok egymást? Holott pont az egyik alapköve a kapcsolatotoknak.


Nőlj fel és tanulj meg kommunikálni.


Pl jelenleg akivel ismerkedek nagyon jól megértjük egymást. Reggel 6-ig elbeszéltük az időt, szex témát is megbeszélve. Nimfomániásak vagyunk, de tartásunk az van. Ezt is kitémáztuk, hogy milyen nehéz.


A kommunikáció rengeteg mindent megalapoz. Ahogy egy jó kapcsolatot, de akár annak brutálisan jó kezdetét, idővel pedig a folytatását.


Ugyanis x évek után avagy alatt kellenek az újdonságok, huncutkodások, fejlesztések, hogy életben maradjon a kapcsolat.


Sokan eltunyulnak, megszokott dolgokat csinálják, nem kommunikálnak és azon kapják magukat, hogy kuka az egész kapcsolatuk.


Szóval, ha már az elején ilyen apró dolgot nem tudtok megbeszélni, akkor ne is várd a csodát. Ne csak nyaláskor vagy smacikor nyisd ki a szádat. ;)


Hajrá!


Ui. : azt se árt tisztázni, hogy kinek mi fér bele pl a másik fél részéről csak kéztechnika jöhet szóba vagy szájjal való kényeztetés is, azon belül akarja-e szájba vagy sem stb.


Ismerkedés, másik fél megismerése is alapkő a jó szexhez. Senki se gondolatolvasó.


Na meg ezért is jó, ha a pasi is ki meri engedni a hangját szex alatt, abból is lehet tudni mi van. Meg nem csak a pasiknak izgató a nő hangja, igaz ez fordítva is.

jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam de el mondtam a feleségemnek és most addig csinálja amig men mondom hogy elég.
jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!