Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan magyarázzam el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el a csajomnak, hogy ne sértsem meg? Mindig a legrosszabbkor hagyja abba a farokverést. Rá vagyok készülve, és vagy semmi nem jön ki, vagy elkezd, de bentragad a fele legalább.

Figyelt kérdés

máj. 2. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Egyszerűen elmagyarázod neki. Ha értelmes lánnyal vagy, akkor nem fog megsértődni, inkább örül, hogy segítesz hogy hogyan jó neked. Komolyan, egy párkapcsolatban legyen már alap, hogy legalább azt megbeszélitek, kinek mi a jó.

Párom nekem egyszerűen elmagyarázta, hogy ahogy szopok az neki nem jó, így meg úgy csináljam mert ő úgy szereti, nem sértődtem meg..

27N

máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Az hogy nem jön semmi, vagy "bentragad, na mindegy az nem a lány hibája öcsi!
máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Jajj, ez nagyon rossz. Fúú velem is előfordult. Olyankor van az, hogy "Se pénz, se posztó"...


Én elmondtam simán, hogy "pont legrosszabbkor hagytad abba". Nem sértődött meg. Én sem.

máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Rossz: Margit, amikor vered a f.szom, mindig a legrosszabbkor hagyod abba, és nem tudok egy jót élvezni.


Jó: Margit, amikor vered a f.szom, és látod, hogy el fogok élvezni, kérlek akkor nyomjad csak igazán, abba ne hagyd, mert én pont így tudnék a legnagyobbat élvezni.


Ha megnézed a kettőt, ugyanazt mondtam, csak az elsőben arra fókusztáltam, hogy Margit milyen bénán csinálja, a másodikban meg arra, hogy nekem milyen jó lenne, ha úgy csinálná. Az első kritika, a második kérés. Az első nem ad semmilyen támpontot, a második igen. Az első negatív, a második pozitív. Stb, stb.

máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
#4 nem nyomni kell, hanem huzkodni/szopni
máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
a "ne hagyd abba" mondat még nem jutott "eszedbe"? :D :D
máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem lehet ugy elmagyarazni h ne sertodjon meg. 25n
máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Küld el hozzám. Megtanítom neki hogy kell csinálni.
máj. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Az én párom a szopással van így
máj. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
#9 az szándékos, mert érzi, mikor durrannál el és nem akarja, hogy a szájába élvezz. Ez van.
máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!