Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan mi a legjobb és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan mi a legjobb és legrosszabb tulajdonsága/képessége/adottsága a párodnak? (Kort+nemet is írj!)

Figyelt kérdés
Mit csinál legjobban a szexben és mi az, amiben még volna hová fejlőnie? Csak őszintén...! 😉

2023. okt. 1. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Jól nyalik, de nem állik fel neki.
2023. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Nehéz kérdés.

Jól fekszik míg én élvezkedek?!

A feleségem nagyon passzív a semmit meg igencsak nehéz értékelni.

2023. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Katica997 ***** válasza:
77%

A férjem nagyon figyelmes az előjátékban,ami fontos nekem,és így tökéletes.

Viszont kevéssé szereti a változatos pózokat,amit igényelnék.

37 vagyok :)

2023. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Nincs már párom, de nagy csikló nagyon tetszett, akinek olyan volt.

Ami viszont nem jó tulajdonság volt, hogy volt aki teljesen kifacsart, szinte bűntudatot keltett ha nem volt meg a 6-8 orgazmusa (és csiklósból max kettőt tud, azt is csak addig még hüvelyben el nem megy)

2023. okt. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Szinte 100%-os, különben nem lennénk együtt. Ha boldog akarsz lenni, akkor ne érd be félmegoldásokkal, mert öröm helyett csak folyamatos sóvárgás lesz az életed.
2023. okt. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Na, pont ezért nem írom le az őszinte választ ide, mert,

mindig, és ki tudja miért, az őszinte válaszokat a sok idióta lepontozza.

Hát ember! Csak a kérdésre válaszoltak!


Engem is támadtak már itt a GYK-n azért, mert válaszoltam a kérdésre, és leírtam őszintén választ.

A válasz után belém álltak páran, pedig csak azt írtam le, hogy evek óta nincs szex a házasságomban.

Akkor mi értelme választ írni ha lepontoznak, vagy kritizálnak? 🤔


37 N

2023. okt. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi hatoska. Itt nem jár jutalom a zöldért.
2023. okt. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Iszonyatosan szexi a kisugárzása a feleségemnek, amihez párosul egy adag bevállalósság is: ha megjön a kedve, akkor szinte bárhol hajlandó szexelni vagy legalább engem kényeztetni. Kiemelném még, hogy szeret tanulni és új dolgokat kipróbálni, így az orál technikája az évek alatt az erős közepesből a "hű bammeg!" kategóriára javult.

Rossz tulajdonsága? Talán az, hogy ha fáradt egy kicsit, vagy valamiért nincs "étvágyánál", akkor lehetetlen abból aznállapotból kizökkenteni - és én többször kívánom, mint ő. De hát senki sem tökéletes, valamit valamiért. :)

2023. okt. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!