Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kellemes csalódás hogy ki sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemes csalódás hogy ki sem nézte volna az ember, hogy milyen jó a szexben?

Figyelt kérdés
Egy tutyimutyinak kinéző pasi, vagy egy nagyon visszafogottnak tünő, szende szinte már szűzies nő. De az ágyban meg mint egy vulkán olyan. Átélt élmények ezzel kapcsolatban, mik voltak?

ápr. 5. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt ilyen tapasztalatom, mert tutyimutyikkal nem szexelek.
ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mostani párom ilyen. Amikor megismerkedtünk nem néztem volna ki belőle hogy a szexuális dolgai és a személyisége ennyire különböznek
ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Alamuszi nyuszi nagyot ugrik - nőben már volt ilyen partnerem, idő kellett neki amíg feloldódott, de utána egy sorozatélvező "dög" volt :)

Pasiban szerintem nincs ilyen, aki balfék élőben az biz' az ágyban is az lesz.

ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

" Egy tutyimutyinak kinéző pasi, vagy egy nagyon visszafogottnak tünő, szende szinte már szűzies nő. "

Neked is mindegy csak legyen valaki.

ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt szürke kis egérke csaj, de istenien szopott.
ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!