Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A punci mitől olyan érdekes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A punci mitől olyan érdekes?

Figyelt kérdés

márc. 30. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert kanos vagy.
márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez van az egészséges férfiemberbe programozva. Amúgy nem csak a punci érdekes egy nőben, hanem a teljes teste, sőt még egyes perverzek esetén a személyisége is!
márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem van puncim,
márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Próbáld ki és megtudod! De válogassál, mert a 95%-uk undorító!
márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Nőként ezt én sem értem.
márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Egy heteró férfinak mindíg érdekes lesz és mindíg tetszeni fog neki.

Imádja.

márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
38%
Mert ritkán látni újat, és mind más kinézetre. Meg illatra is. Van büdi is, ez az igazság de lehet hogy csak nem mosta meg, de na, de volt olyan hogy tudtam hogy egy hete nem mosta mégis jó volt, de ez egyéni is kettőn áll. A punci vonzó bugyiban is mert csak, hogy olyan szerény a lábak között, nem ágaskodik. Van akinek viszonylag semleges de ez a ritkább, van aki egyből azon fantáziál mikor meglát egy nőt, főleg ha beszélgetnek is, akkor este már akár arra kiveri. Érdekes amúgy a jelenség hogy miért hat ennyire, de megérdemlik a nők mert különben bajban lennének, ugye gyengébbek. De azért idetartozik, hogy minden férfi vagyis szerintem a legtöbb képes egy belső tartásra, egy olyan mentális fegyelemre, mert az ösztön mentális. Szóval nem feltétlen hat meg valaki csak mert nunija van, viszont ekkor is meghat a női hang, főleg ha kedves, de alapból is kicsit. Ja, ez nehéz kérdés mert az is igaz hogy a hang sem minden. Leginkább egy női tekintet hat meg, de hogy milyen a tekintet az leginkább azon múlik, hogy milyen a szembenálló tekintet, tehát egy férfinak is úgy kell tekintenie a nőre mint egy igazi párra. Nehéz ügynek tűnik, de spontán jön, a kisugárzást is az adja meg hogyan tekintünk a másikra, ezt ki lehet kísérletezni, az a jó hogy párszor szar, de utána jó, csak folytatni kell nem feladni, sok nőci van azért meg sok pali.
ápr. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Szeretem az ízét és ahogy a nő az orgazmustól a levegőt veszi. Van még kérdés?
ápr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mantis religiosa ***** válasza:
68%
Mert a férfiember minden bajára gyógyír! 😁🤩😛
ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha salátás
ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!