Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdekes ez a négyestől/hármast...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes ez a négyestől/hármastól tartózkodó, de azért aljas rohadék módon a másik háta mögött (nyilván csak X hosszabb idő után) "könnyedén" párját megcsaló hozzáállás.Engem nem vonzanak e felállások, de NEM AKAROM, hogy megcsaljanak! Mit lehetne...?

Figyelt kérdés

Mit lehetne tenni (annak ellenére hogy sok ilyen videófelvételt láttam, mégis továbbra sem vonzanak ezen felállások, nem tudom még elképzelni sem, hogy mással lássam az éppen aktuális párom), ugyanakkor tényleg nem akarom hogy a jövőben bárki is megcsaljon; tehát mit lehetne tenni a másik teljes emberi mivoltát hányingerkeltő mód megalázó, a saját önértékelését porba tipró aljas megcsalások elkerülése érdekében szerintetek?


(Hiába írják néhány fórumon, hogy ezen gabalyodások megmenthetnék a lassan széthulló, idővel titokban a másikat úgyis menetrendszerűen megcsaló házasságokat, egyszerűen nem megy, nekem ez már túl sok. De rohadtul nem akarom azt sem, hogy titokban másokkal jobban élvezkedjen az éppen aktuális párom, mint velem; undorodom ennek a képzeletnek még a gondolatától is!

Akkor inkább már hagyjon el; az is épp elég fájdalmas lenne... A három rossz közül ez lenne a legkisebb, vagy legalábbis a legemberibb.

Már arra - is - gondolok egyre többször, hogy lehet idővel csökkenni fog a libidóm, vagy "egyszerűen" nem leszek már eléggé kielégítő partneremnek, únni fogja az együttléteket, a megszokottá vált technikákat, és ezért gondolkozik majd idővel el azon, hogy esetleg aljas módon félre járjon...

Valahol olvastam, talán egy szexológus nőtől, hogy "ha egy nőt jól megdugnak, az szerelmes lesz". Mi van, ha X idő után már nem leszek - ennyire - megfelelő annál, aki majdan lesz?...)



jan. 7. 19:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Szóval szerinted valaki vagy hármasozik/négyesezik vagy csalja a párját. Ezek az opciók?
jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha unalmas lesz a kapcsolat, már pedig az lesz, mert ellaposodik hol előbb, hol utóbb, ott két opció van.


Vagy félre lép valaki, vagy kilép a kapcsolatból.


Nyilván az utóbbi a korrektebb, de ha azt vesszük nézőpontnak, hogy maga a kapcsokat jól müködik, érzelmileg ő az igazi, vele tudom elképzelni a jövőt, de a szex részében valami még se stimmel, ott jön be egy szerető a képbe, és a megcsalás.


Persze ellentmondásos a dolog, de attól, hogy valaki szexuálisan megcsalja a másikat, még érzelmileg nem biztos, hogy megteszi.


Én személy szerint azt jobban elítélem, megvetem aki a párját érzelmileg csalja meg, árulja el.


Persze a megcsalás nem szép dolog, első sorban meg kéne beszélni a problémákat, de pontosan tudom, és látom azt is, hogy nem minden fekete vagy fehér.


A megcsalást elkerülni, megúszni úgy tudod, hogy nem kezdesz kapcsolatba, más tutti mód nem létezik sajnos, pláne nem a mai felgyorsult, impulzusokkal teli világunkban!

jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát na, nagy morális kérdések ezek, és sajnos nem tudok válaszolni rájuk.. Nem élek világfájdalomban, de gyakran azt gondolom, szar az egész, Amikor jöttek sorra a lezárások, mindenki megfogadta, hogy majd utána normálisabb lett, de elfelejtették az emberek.. Hogy fordulhat elő, hogy pl a párom mellett vagyok, és jelenleg ez távkapcsolat, és összebújunk, erre ő ahogy észrevettem már, nem engem símogat, hanem az oda pofátlankodó macskát.. Szeretem az állatokat, harminc éve van kutyám nekem is, de miért nem fontosabb a másik ember? Egyszer volt egy laza kapcsolatom, ott párcseréztünk, ami ugyan nálunk nem okozott gondot, de a másik fél a következő nap jól összeveszett, csak akkor nem tudom minek mentek bele.
jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyesmivel akarja menteni a kapcsolatat annak annyi. Az ilyen jatekokhoz nagyon eros kapcsolat kell
jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ketté bonatám a választ.

Egyrészt ha nem akarod, hogy megcsaljanak akkor tegyél a kapcsolatodért nap mint nap, tartsd fenn a lángot, a tüzet, hordozd a tenyereden a párod "úgy mint az elején" 1, 5, 10, 20 év múlva is. Egy kapcsolat ellaposodása, elszürkülése, érzelmi kiüresedése mindig két emberen múlik!

Másrészt többesek... tényleg nem igazán látsz bele a világukba, de nem is kell. Ha téged nem vonz, akkor nem csinálod és ennyi. Akik csinálják azért teszik, mert mindkét felet ez izgatja, ezt élvezik - pont ezért találták meg egymásban a párjukat mert ezt is meg tudják közösen élni.

jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Első, ne tégy úgy, mintha nem értetted volna meg magadtól - nagyon is jól - a kiírást és annak tömör lényegét.


Kérlek.


"...vagy csalja a párját."


MegtörténHET! Nem biztos, hogy meg is történik, de ahogy látom a magam körüli emberek, nők és férfiak tucatjait - és amit ezen felül maga a világ jócskán prezentál is szintúgy - az alapján akár könnyedén meg is történhet. Egyre nagyobb az undormány, aljas, a másikat teljes emberi mivoltában megalázó megcsalásra az esély. Mi van, ha én is ebben fogok (X idő után, feltételezem ha majd megúnnak) beleesni?!

Négyesek, meg párcserék viszont a hátam közepére sem kellenek, csak azért, hogy "mentsem" a majdani kapcsolatomat.

jan. 8. 14:31
 7/20 A kérdező kommentje:

Második:


"...vagy kilép a kapcsolatból. Nyilván az utóbbi a korrektebb."


Pontosan ezt írtam én is. Köszönöm.


"...más tuti mód nem létezik sajnos, pláne nem a mai felgyorsult, impulzusokkal teli világunkban."


És - ugyanakkor - éppen ettől félek! Nem is tudod elképzelni, hogy mennyire!


Félredobottnak, mellőzöttnek - FELESLEGESNEK lenni. Mely utóbbinak az ilyen és hasonló cselekedetekkel tanúbizonyságát is adták. Nem tudom átadni az érzést...


És igen, semmi garancia nincs rá, hogy a(z állítólag) szerető kedves X idő után nem pont ezt fogja csinálni. Az pedig nekem nem adna semmi megnyugvást, ha teszem azt "visszacsalom". Holmi revanstól - nálam - már nem lesz jobb mélyen legbelül semmi.

jan. 8. 14:40
 8/20 A kérdező kommentje:

Hármas:


"...ami ugyan nálunk nem okozott gondot..."


Amit én a jelenlegi eszemmel - és főképp érzelmeimmel - fel nem tudok fogni. Nem becsmérellek téged, de nekem ez - a lehető legegyszerűbben fogalmazva - valahogy felfoghatatlan.


A macskás dolog viszont durva. (Szerintem.)

jan. 8. 14:45
 9/20 A kérdező kommentje:

Négyes:


"Az ilyen játékokhoz nagyon erős kapcsolat kell."


Lehetséges. Mivel ehhez nem tudok semmit hozzáfűzni.


Legfeljebb a saját perspektívámat, hogy még erős kapcsolat mellett is - minimum - furcsa lenne számomra e felállás. Mind a magam szemszögéből (hogy egyáltalán én mással foglalkozom), mind a másikat, leginkább a másikat tekintve (hogy lássam, hogy ő mással élvezkedik). És ezen átélt dolgok után ne undorral tekintsek akár rá, akár saját magamra. Plusz menjen minden tovább szerelmetesen ugyanúgy, mintha semmi - semmi rossz/megkérdőjelezhető - nem is történt volna.

Nem is hiszem, hogy tudnék mit kezdeni a helyzettel. Hisz ez még leírva is furcsa - bámul, mint borjú az új kapura effektus.

jan. 8. 14:53
 10/20 A kérdező kommentje:

Ötös:


"Hordozd a tenyereden a párod "úgy mint az elején" 1, 5, 10, 20 év múlva is."


Őszintén remélem, hogy ez - legalábbis nagyvonalakban, más apróságok teljesülése mellett - bőven elegendő lesz! Erőst bízom benne.


"Nem csinálod és ennyi. Akik csinálják azért teszik, mert mindkét felet ez izgatja, ezt élvezik - pont ezért találták meg egymásban a párjukat mert ezt is meg tudják közösen élni."


Nem is őket bíráltam - a kiírásban sem - természetesen. A magam nézőpontját írtam le, hogy nem hiszem, hogy tudnék akármit is ilyen, vagy hasonló helyzetben tenni, vagy akár csupán gondolni.


Nekem (ha az ilyen felállásokat egymással megélőket nézzük a következőkben) az a furcsa, vagy talán felfoghatatlan, hogy akik ezt élvezik, azok mégis hogyan tudják élvezni? Vagy akár csupán úgy tekinteni a másikra - egyszerűen fogalmazva - mintha szinte nem is történt volna X esemény alatt "semmi különös" (vagy semmi "ördögtől való" - nem tudom érthetően fejezem-e ki magam)? És hogyhogy nem mennek ezek után a párok szét? (Hiszen ilyen alkalmakkor - éppen ezért jöttek létre - másokkal vannak együtt azok, akik addig kizárólag egymagukkal voltak csupán.) Vastagon kiemelten a más(ok)on van a hangsúly! Látja tehát, nem tudja nem látni, hogy a párja mással közösül, és maga IS éppen egy másik (kapcsolat-idegen) személlyel élvezi a pásztorórát - mialatt, illetve miután továbbra is egy párt alkotnak.

jan. 8. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!