Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyit kell nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyit kell nektek "udvarolni"? Van aki 2 perc alatt bejön, vagy van akit csak hosszabb idő után engedtek a bugyitokba?

Figyelt kérdés
Vagy volt olyan, hogy elsőre egyáltalán nem jött be valaki, de aztán később mégis összejöttetek vele?

2023. szept. 7. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Abszolút változó, volt aki elsőre nagyon tetszett aztán kiábrándultam, volt aki meg először egyántalán nem keltette fel a tetszésem aztán mégis.
2023. szept. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Biztos én vagyok az ufo, de minimum 1 hónap. Mindegy, mennyire tetszik a srác. Ha nem bízom benne, tőlem akár Brad Pitt is lehet, akkor sem engedek semmit.
2023. szept. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha ronda vagy akármennyit "udvarolhatsz", ha jóképű vagy mondhatsz bármit.


Nincs olyan, hogy "udvarlás", ez egy proxi arra hogy eldöntsék hogy jó vagy selejt génjeid vannak, az pedig az arcodra van írva.

2023. szept. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Személy és helyzetfüggő...
2023. szept. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nálam is az az egy hónapos szabály van,addigra már nagyjából megismerem.Egyből rólam nem kerül le a bugyi az biztos.Bizalom kell.
2023. szept. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen változó. Van akivel már az első pillanatban szikrázik a levegő és csak alkalom kérdése bármi is, másnál 100 év után se lenne semmilyen ihlet.
2023. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!