Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 2 év után is engem keresett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 év után is engem keresett meg, akkor azt jelenti, hogy jó neki velem az ágyban, vagy csak nincs más? Van köztetek olyan, aki megkereste a 'szex-exét' hosszabb idő után?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel szexkapcsolatot tartottam fenn egy évig, aminek nagyjából két éve lett vége, azóta volt egy komoly kapcsolatom, aminek nemrég vége lett, és a srác véletlenül pont eltalálta, h most szabad vagyok, és elhívott magához, csinált vacsit (nem kell nagy dologra gondolni persze), és sokkal kedvesebb és közvetlenebb volt mint régen, meg még reggeli kávét is kaptam. A szex iszonyatosan jó volt, én lelkileg is kielégültem, mert éjszaka végig ölelt.

A célom az lenne, hogy visszaállítsuk a régi felállást: hetente vagy kéthetente egyszer tali, meg beszélgetés, borozás és semmi elszámoltatás stb. Sajnos nem tudom, hogy ő benne lenne-e ebben, és nem is kérdezném meg tőle szívesen, mert majd alakul valahogy, csak türelmetlen vagyok. Sokkal inkább a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy vajon azért keresett-e meg mert jó vagyok neki az ágyban, vagy csak azért, mert nincs más, akivel dughatna.


Ha vissza akarná állítani a szexkapcsolatot akkor kb. mikor kéne várnom, hogy megint jelentkezik?


L/26 F/26


2016. máj. 26. 01:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ne légy naiv. Ha nincs ló, jó a szamár is. Potyapinának tekint.
2016. máj. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt te is ismerd el egyes,hogy akkor is a kérdező járt jobban,mert kapott kaját,kávét,kiszolgálták,és még ki is elégítették.
2016. máj. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Potyapina vagy nem :D én d*gtam egy jót ismét :D

Persze mással is szexelgetek, csak arra sajnos nincs különösebb esély, hogy az összejöjjön :(, így jól esne, ha ez a régi legalább folyamatosan tudná nyújtani a szolgálatait :D Mindenki jól járna.

2016. máj. 26. 02:39
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Akkor Te nem is akarsz semmi mást, csak szexet.

Nem volt jobb egy tartós, szeretetteljes párkapcsolat, ahol nem csak egy darab húsnak használnak?

Egészséges nő kétlem, hogy ilyen életre vágyik.

2016. máj. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vagy véletlenül pont eltalálta, vagy megtudta, hogy vége lett. Nem tudom, hogy facebookon ismerősök vagytok e látja e a dolgaidat, a szakítással kapcsolatban volt e bármilyen posztod amiből egyből levette, hogy mi a szitu, vagy közös ismerős, vagy akármi.

Tehát vagy tudta (én erre gondolnék) vagy ilyen a véletlen. :)


Nem hinném, hogy azért keresett meg, mert nincs jobb.

Az még lehet, hogy azért téged keresett meg, mert épp nincs más az életében, de ez nem jelenti rögtön azt, hogy ő mást, vagy jobbat akarna nálad, csak éppen egyedülálló ő is, szexre neki is igénye van, 2 éve rendszeresen összejártatok így ebből feltételezem, hogy kölcsönösen jók voltatok egymásnak, így nem nyúl mellé, tudja mit kap tőled, tudja mit adjon neked, hogy neked is jó legyen, így inkább úgy fogalmaznék, hogy a bizonytalan helyett (már ha volt is bizonytalan lány) a biztosat választotta.

Ha ez korábban sem szólt többről akkor meg volt egy jó estéd. És ha korábban nem jártatok csak szex volt akkor simán kérdezz rá, hogy mit szeretne, vagy rögtön a lényegre térhetsz, hogy neked most ennyi férne bele, és ha kapcsolatot akart volna akkor legyen tiszta, hogy arra te most nem vagy kapható, de ami volt az jó volt és azt szívesen feleleveníted. Ez egy elég egyenes korrekt hozzáállás, és nem fogsz hiú reményeket táplálni ha ő most többet szeretne.

2016. máj. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ne reménykedj.

ínséges időkben bárki jó ha kanos az ember.

én is kerestem már fel hasonlók miatt exemet, mmás kérdés h nem jött össze.

de a szndék csakis szex volt semmi más. és mégiscsak egyszerűbb egy olysvalakivel, akivel már volt valami, mint vadidegennel előről kezdeni mindent.

true story.

25/F

2016. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ringyóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!
2016. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kamu. Aki ilyeneket írogat, hogy dugott egy jót az erősen bottal se kategória.
2016. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26 évesen itt tartani szellemileg...ez azért kemény.
2016. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azoknak, akik negatívan értékelték a viselkedésemet elmondom, h normális érzelmi intelligenciaszinttel rendelkezem, csak éppen most szakítottam egy számomra fontos emberrel, ezért nem is tudnék jelenleg elképzelni komolyabbat, viszont a sráccal, akivel voltam, már régen is nagyon jóban voltunk, jó volt vele a szex, és szeretném biztos pontnak tudni. Őt, és nem mást, ráadásul könnyebben felejtek mellette.

És nem! Nem vagyok ringyó, mert olyannal szexelek, akivel már eddig is, és akit régóta ismerek, és akit közeli barátomnak tartok, nem vadidegenekkel vagy össze-vissza.

Mindenkinek köszönöm, aki normálisan válaszolt!

2016. máj. 26. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!