Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek mi lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitéz Dániel kérdése:

Lányok! Szerintetek mi lehet az oka, hogy nincsen bnőm már szeptember ota?

Figyelt kérdés
Nagyon igénylem azt hogy legyen bnőm nem a szex miatt hanem h legyen kit szeretni meg h ő is engem. De nem jön össze sehogy sem. Szerintetek?

2016. máj. 25. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi nem ismerunk teged. Ennyibol semmit sem tudunk, bar ugyan ezt szeretnem en is. Nekem se jon ossze.


26N

2016. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se jon ossze januar ota es onbizalmam is nulla lett.:( 21/F
2016. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vitéz Dániel megkereshetsz fb-n.
2016. máj. 25. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Na mit szólsz :D én 19 vagyok és sose volt, nem mert ronda vagyok , nem is azért mert félénk, csak eddig időm nem nagyon volt, most se több. Sok az edzés, abból lesz pénz később, és az az első az én életemben. Itt egy lány csak 2. Lehetne 😅

Hát tesó én szurkolok, nekem is kéne már egy alvótárs.

2016. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Deflohelp ***** válasza:
Bár nem lány vagyok, de a tanácsom az, hogy tegyél érte. Pl. vegyél részt városlátogatáson, társasutazáson (pénztárcától függő, hogy hová), olyan programon, ahol minőségi ismeretségeket köthetsz. A turistacsoportok tagjai mindenképpen megismerkednek, szóbaállnak egymással. Elsőre lehet, hogy nem jön össze a dolog, de akkor is hasznos időtöltés volt. Előbb-utóbb sikerülni fog.
2016. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!