Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdekes ez a négyestől/hármast...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes ez a négyestől/hármastól tartózkodó, de azért aljas rohadék módon a másik háta mögött (nyilván csak X hosszabb idő után) "könnyedén" párját megcsaló hozzáállás.Engem nem vonzanak e felállások, de NEM AKAROM, hogy megcsaljanak! Mit lehetne...?

Figyelt kérdés

Mit lehetne tenni (annak ellenére hogy sok ilyen videófelvételt láttam, mégis továbbra sem vonzanak ezen felállások, nem tudom még elképzelni sem, hogy mással lássam az éppen aktuális párom), ugyanakkor tényleg nem akarom hogy a jövőben bárki is megcsaljon; tehát mit lehetne tenni a másik teljes emberi mivoltát hányingerkeltő mód megalázó, a saját önértékelését porba tipró aljas megcsalások elkerülése érdekében szerintetek?


(Hiába írják néhány fórumon, hogy ezen gabalyodások megmenthetnék a lassan széthulló, idővel titokban a másikat úgyis menetrendszerűen megcsaló házasságokat, egyszerűen nem megy, nekem ez már túl sok. De rohadtul nem akarom azt sem, hogy titokban másokkal jobban élvezkedjen az éppen aktuális párom, mint velem; undorodom ennek a képzeletnek még a gondolatától is!

Akkor inkább már hagyjon el; az is épp elég fájdalmas lenne... A három rossz közül ez lenne a legkisebb, vagy legalábbis a legemberibb.

Már arra - is - gondolok egyre többször, hogy lehet idővel csökkenni fog a libidóm, vagy "egyszerűen" nem leszek már eléggé kielégítő partneremnek, únni fogja az együttléteket, a megszokottá vált technikákat, és ezért gondolkozik majd idővel el azon, hogy esetleg aljas módon félre járjon...

Valahol olvastam, talán egy szexológus nőtől, hogy "ha egy nőt jól megdugnak, az szerelmes lesz". Mi van, ha X idő után már nem leszek - ennyire - megfelelő annál, aki majdan lesz?...)



jan. 7. 19:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#10 akik ezt élvezik azok pont nem szétmennek, hanem csak még erősebb lesz köztük a kötelék, hogy közösen meg tudják élni. A többeseknél, a párcserénél a "beszálló" csak test, csak testiség és semmi több. Szeretheted a feleséged/nagymamád főztjét a legjobban a világon akkor is, ha néha elmész étterembe.

S igen, kell rá affinitás, de akiben nincs meg az nem csinálja, akiben megvan az pont hasonlóban találja meg a párját.

jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

Bocs, de mi közöd van hozzá, hogy más párok mit miért csinálnak, élveznek? Nagyon gusztustalan ez a vájkálás más emberek szexuális életében.

Mellesleg soha nem hallottam akkora baromságot, hogy a megcsalást úgy lehet elkerülni, ha valaki hármast, grupent vállal, aki nem, az meg lesz csalva. A sarat köpködő, agresszív, gyűlölködő fogalmazásmódod a (jelenleg nem is létező) párodra is valami eszméletlenül buta és/vagy extrém gyerekes jellemre vall.


Igen, bárkit megcsalhatnak sajnos, mert a legjobb kapcsolatok, házasságok is kifújhatnak. Az pedig MINDIG két ember hibája, ha ezt nem akarják észrevenni és megbeszélni (bizony, ez a megcsalt fél is lehet, nem csak a megcsaló). Gyengébb jelleműek mindig is voltak és lesznek, akik ilyenkor félrelépnek, bár meg kell jegyeznem, valóban kilátástalan, mikor sokadszorra próbálsz valamit megbeszélni a pároddal, de őt nem érdekli az egész, nem ismeri be, hogy probléma van. És akkor bizony van, hogy megjelenik a harmadik fél, akire nem is számított senki és vannak gyengébb jellemű (de ettől még nem szar szemét) emberek, akik félrelépnek. Nyilván ha ez neked nem elfogadható, akkor azt a kapcsolatot kerek-perec be kell fejezni. Nekem se lenne az, nem is volt soha, mert annyira megrendült a bizalmam, hogy tudtam, semmi értelme a folytatásnak.

jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Milyen köpködő?! Te felháborítóan(!!!) ostoba, mindent FÉLREÉRTELMEZŐ, gyűlölettel eltelt troll! Igenis csak egy átlátszó troll, mivel:


Nem veszed észre, hogy milyen szépen és nyugodtan fogalmaztam végig? Mindenki látta, csak (valami belső frusztrációid miatt) egyedül te nem!


Itt egyedül csak te csinálod a feszkót, ahogy a legelső kommentedben is egyedül csak te csináltad - hogy lehetsz ennyire a semmit is félreértő???!!!


Te beszélsz másokra kígyót-békát, miközben egyedül te voltál itt az összes kommentelő között agresszív, és a szál egyenes kákán is csomó "találó", ott ahol nem volt semmi csomó!


Innentől lépj ki a beszélgetésből, mert senki nem kíváncsi - ahogy nem is lesz soha - egy olyan buta alak légből kapott, és borzasztóan alaptalan, téves feltételezéseire, aki még a semmit, azt ahol semmi rossz nem volt, azt is szándékosan készakarva félre érti!


Szégyelld magad amiért egy másik ember kétségeit és komoly félelmeit ennyire ocsmány, emberhez nem méltó módon semmibe veszed!

jan. 9. 12:21
 14/20 A kérdező kommentje:

Tizenegyes:


"A beszálló csak test, csak testiség és semmi több."


"Szeretheted a feleséged/nagymamád főztjét a legjobban a világon akkor is, ha néha elmész étterembe."


Igen csak ebben az a (számomra) felfoghatatlan, amit vagy a kilences, vagy a tízes hozzászólásomban írtam.


Nézd vissza, ott írtam róla néhány észrevételt. (Ahol azt furcsállottam, hogy hogyan tekinthet párjára "eközben", vagy önmagára - az épp szintén mással lévő fél? Hogyan érezteti magát e kitudjamilyen látványtól, hogy kevdesét mással látja? És, hogy kedvese szemében is ott a látvány, hogy ő is egy kapcsolat-idegennel élvezkedik. Neki vajon milyen lehet?... Hogy hogyan nem elviselhetetlen nekik ez, hanem ellenkezőleg, erősíti őket, ahogy írtad. Itt a kőkemény féltékenység érzése áll szemben az állítólagos kellemes/jó érzésekkel. Érthetően fogalmazok vajon?)

jan. 9. 12:37
 15/20 anonim ***** válasza:

#14 írtam, nem való mindenkinek a többes. Aki a teljes, testileg is monogám kapcsolatok híve - mint te - azoknak pláne nem. Tőled idegen a dolog, nem fogod megérteni. Elég ha elfogadod, hogy vannak akiktől meg nem idegen, hanem pont fordítva nagyon is izgatja őket.

S neked furán fog hangzani, de nem, nem vagy féltékeny a "beszállóra" - kb. annyira vagy féltékeny rá mintha csak egy vibri lenne még a játékban.

jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Illetve még hozzád tizenegyes:


"A beszálló csak test, csak testiség és semmi több."


Mi van akkor, ha egy nő majd ezek (cserék, stb.) után máshogy kezdi gondolni - vagy sokkal inkább érezni? Itt azért szerintem lehetnek, vagy legalábbis akadhatnak gondok!


Mivel, ahogy írtam: "olvastam, talán egy szexológus nőtől, hogy: ha egy nőt jól megdugnak, az szerelmes lesz." Na elég csupán ezt belegondolni az elképzelt történetbe (ha egyszer az ilyeneket megélő pároknál ez előfordul egyszer), és a hölgy fejében elkezd lassan motoszkálni a jelenlegi párját- esetlegesen - elhagyásra késztető gondolat. Náluk idővel bármi bárhogy módosulhat, vagy inkább átértékelődhet. A nők azért bonyolultabbak! (És ezt nem negatívumként említettem, még mielőtt a félreértő erről is az ellenkezőjét feltételezné...)

jan. 9. 12:50
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 egy kollégájáról, ismerőséről, vagy bárkiről akivel összefut is elkezdhet "másképpen gondolkodni". Egy jó dugástól még nem lesz szerelem, viszont hálás a párjának hogy megadja neki azt amire vágyik (a változatosságot / több pasit egyszerre). A közös szexcinkosság csak még jobban össze fogja kötni őket. Az fog ilyen szitukból félrekacsintani, ahol eleve nem volt meg a megfelelő érzelmi kötelék, bizalom a pár tagjai között.
jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"...ahol eleve nem volt meg a megfelelő érzelmi kötelék, bizalom a pár tagjai között."


De nem nehéz manapság éppen ilyen párt találni - igen még a nők között is, nem csak közöttünk? Hiszen oly sok már a fogadkozó, vagy (idővel) szavahihetetlenné való ember? Bizalom... Szép lenne, ha lehetne még bízni az emberekben.


Illetve erre még rádob(hat) a rengeteg inger is.

jan. 9. 13:01
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem ellene vagyok a párkapcsolatoknak, csak nehéz hinni, hogy megtalálja a bizalmat, azaz megtalalja a másik én-jét.
jan. 9. 13:03
 20/20 anonim ***** válasza:

#18-19 látod-látod ebben igazad van, nem könnyű megtalálni a másik felünket, akivel minden is klappol.

A többesek, a swingerek világát látogatók többsége ilyen - a szexualitásban IS megtalálták a közös összhangot. A párok többsége nem alkalmi duó, hanem valós, együtt élő pár.

jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!