Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők ti is észrevettétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők ti is észrevettétek vagy a ti párotok is olyan hogy miután elélvezett az után már nem vagy érdekes és hozzad sem ér, elfordul,nem ölel át, mintha ott sem lennel úgy csinál?

Figyelt kérdés

Nálatok hogy megy ez? Nem zavar?

Olyan érzés ez számomra minta nem is szeretne, csak addig mutat testi vonzodást ameddig el nem élvez.


jan. 10. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Pár hétig ne adj neki szexet
jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
A pasik ilyenek... ezért kell addig elmenni és élvezni a szexet még ők el nem mennek, mert utána használhatatlanok... nem direkt csinálják de sajnos így vannak kódolva. Türelem kell hozzájuk. Sex után meg élvezd az összebújást, vagy a szex utáni laza állapotot.
jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Egyik pasim sem ilyen volt.
jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja van ilyen - ahol nincs érzelmi kötelék csak nettó ürítőlyuknak használ. Gondold át ennek fényében tényleg a megfelelő embert hívod-e a "párodnak".
jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2-es: de pont azt írja, hogy nincs összebújás meg laza állapot.
jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Én is olyan vagyok mint amit a 2-es leírt. Élvezés után nullára csökken a szexuális dolgok iránti érdeklődésem.

Összebújás ilyesmi jöhet utána is.

És nem nézem nettó ürítőlyuknak a párom.

jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os: Nem tudjátok értelmezni a kérdést? Nincs összebújás, nincs intimitás, elfordul, nem ér hozzá a pasi, pont ez a baja a kérdezőnek, nem az hogy a szex után nincs "érdeklődés a szexuális dolgok iránt".
jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt dolgom egy ilyen pasival. Engem is baromira zavart. Rákérdeztem, hogy amúgy érez-e irántam bármit.... hát mint kiderült nem. Lehet nektek sem ártana erről beszélgetni, mert ahogy fentebb írták, ezt azok csináljak, akiknél nincs érzelmi kötődés. De ha félsz, hogy ezzel rontasz a helyzeten próbálj hozzá bújni, vagy finoman jelezni, hogy neked ez jól esne.
jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nőként vagyok ilyen.
jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez hasonló lehet, mint maszturbálás után. A hirtelen dopamin csökkenés az oka, hogy "depis" lesz tőle utána az ember, de csak pár percig, ilyenkor nem szabad elfordulni az asszonytól. :DD


Szólj rá! 🫵

jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!