Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Lennétek sérült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Lennétek sérült péniszű férfival együtt?

Figyelt kérdés

Ha egy férfinak működésileg nincs semmi probléma a péniszével, de esztétikailag van, mert van rajta látványos GYÓGYULT -annó orvosilag ellátott- sebhely, mind a makkon, mind pedig lejjebb, arról mi a véleményetek?


Nálatok kizáró ok?


Mikor és hogyan tudja ezt előre kommunikálni egy férfi?



márc. 16. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Körbemetéltek?
márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lennék. A pénisznek nem kell szépségversenyt nyernie, a funkciója a lényeg. Meg hogy ápolt legyen. Én ilyesmi miatt nem várnék külön tájékoztatást, nekem ez részletkérdés. Ha téged nagyon zavar, akkor felhozhatod, nem kell túlgondolni, ha olyan a helyzet, említsd meg. Emiatt nem kell aggódni szerintem.
márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
És mi van akkor, ha lefelé görbül, és full mereven is inkább lefelé ívelten áll csak előrefelé? :O
márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
És mi van ha felfelé ívelt, nagy makkal?
márc. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Bicikli balesetnél sérült meg, amúgy a combomon is vannak hegek…

Egy része a makknak el van fehéredve, akkor is amikor merev.


Egyszer voltam csak nővel amióta ez történt (2 éve).


Már akkor is gyógyult volt… Az egy alkalmi szex volt és amúgy is védekeztünk volna gumival az aktusnál, de a lány eléggé kiakadt amikor meglátta és az orálban is csak gumival volt benne. Kérdezte hogy nemi beteg vagyok e, pedig szerintem elég jól látszik, hogy ez egy seb, sérülés volt.


Amikor mondtam neki, hogy hogy történt, úgy vettem észre hogy nem hiszi el, nem mondott rá semmit.

márc. 16. 14:13
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező: lányok, nők…

Válaszok: neKeM IlYeN f@szOm vAn, aZ jÓ?

márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
#6 ne irigykedj, mert neked meg semmilyen nincs. Max igényed az lenne rá. Válassz valamit az alsó polcról! 🤭
márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Így nehéz elképzelni milyen lehet
márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem gond.
márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. De azért ha már közel kerülsz egy adott nőhöz érdemes ezt megemlíteni.
márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!