Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 50-60-as nők, ti lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50-60-as nők, ti lennétek kalandból együtt fiatalabb férfival?

Figyelt kérdés
Mondjuk 30-as korosztállyal. Írjatok kort is.
márc. 12. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

52 vagyok..


És nem.miért értékeljem le magam , hogy csak ürítesre kellek.?

Mondjuk kapcsolat is kizárt egy ennyivel fiatalabbal.!

márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

AKár lehetne is de nem itt a gyk-en.

Meg ezt nagyon megkell beszélni, mert valóban nem szeretik ha csak egy lyuknak nézik őket.

Nekem volt fiatal koromban idősebb barátnőm és tökéletes volt az a kapcsolat amíg tartott.

De nekem se az volt hogy röhögve eldicsekszek a haveroknak, hanem ezt senki nem tudta csakis titokban ment.

Úgy hogy ezt itt hiába kérdezed meg, aki ezek után benne lenne az nem érne annyit.

márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 40-es szingli pasi vagyok,de én is vágynék ilyen érettebb nőre,főleg,ha esetleg teltebb is...


Bocsi,hogy pasiként hozzászóltam.

márc. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mikeXxX ***** válasza:
1# Emiatt mièrt lennèl le èrtèkelve ? Arra mèg nem gondoltál hogy kölcsönösen jót tehetnek egymással ? Nekem is volt ilyen kapcsolatom ő is meg èn is sokat dolgoztunk aztán egy munka közbeni beszèlgetèsből az lett a vège hogy heti 2x jól èreztük magunkat de nyílván úgy hogy rèszemről azèrt mèg megmaradt a tisztelet vittem egy üveg valamit vagy èpp valami mást amivel szórakoztunk . Ez nyílván addig mehet ameddig mindenki èlvezi vagy ameddig nem lesz valakinek komoly kapcsolata ! 44f
márc. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt szexkapcsolatom 25 és 28 éves srácokkal 43-45 között. Jó volt :)
márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!