Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már veletek hogy 2-nél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek hogy 2-nél több emberrel kegféltetek? Hogyan jutottatok el odáig?

Figyelt kérdés

márc. 8. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugye itt mire vonatkozik a kérdés?

Ha hármas szexre akkor nekünk is volt több alkalommal.

A képlet egyszerű volt.

Leültünk megbeszéltük ,hogy ez a vágyunk és mik a szabályok amikhez mindneki tartja magát.

Utána pedig neki álltunk keresni harmadiknak beszálló férfit.

márc. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

– Voltál már két nővel, Csoki?

– Egyszerre?

– Nem, összesen!

márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismertem a barátnőm még nem vett komolyan így csak szórakozni akart legtöbbnyire velem

Mindig hármasban találkoztunk mivel az akkori barátnőjével nagyon jóban voltak össze voltak nőve így mi is barátok lettünk aztán elkezdett a barátnőm elött közeledni felém gesztusok,apró érintések stb beszélgetés hülyéskedés közben amikor a barátnőmmel csokoloztam ő is adott neki puszit…( fiatal lanyoknal szokott ilyen lenni mielőtt valaki lepontozna ) így amikor egyszerre adtunk neki ossze ért a mi ajkunk is erre fel olyat mondott de finom volt ez az utolsó

Pár héttel később nálam voltunk ilyenkor már lefeküdünk barátnőmmel amit éppen most is akarunk csak én nem tudtam róla hogy össze beszéltek egymással és amikor kezdtünk csókolozni nem elment haza a barátnője hanem megfogta nekem közben és oda szoltam neki erre azt mondta a párom hagyd hogy csinálja ha szeretnéd te is nem mondtam erre semmit csak hagytam innestől adta magát a dolog

márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!