Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már veletek hogy 2-nél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek hogy 2-nél több emberrel kegféltetek? Hogyan jutottatok el odáig?

Figyelt kérdés

márc. 8. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Swingerbe es hazibuliban.
márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Mármint milyen értelemben gondolod?
márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen volt hogy 2 nővel külön -külön dugtunk
márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ahogy az #1-es is, privát buliban, swingerben, időnként dogging közben.
márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a házibulit soka írják itt. Sose értettem, hogy ez hogy csap át orgiába..
márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
5-osnek válaszolva: az én esetemben egy buli után, történt. Maga a buli lecsengese lassabban ment. 4-en maradtunk. Aztán úgy irányítottam a kommunikációt, hogy a vége egy négyes szex lett.
márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Decemberben végre meg volt a csaj akit 3(!!) éve fűzögettem. S ugyanabban a hónapban egy szintén házas nővel elkezdtünk összejárni. Ez kb. 7 hónap dumálgatás után jött össze. S közben meg még ott volt az asszony is, de az talán ha egyszer decemberben, meg egyszer januárban. Nekem így jött össze ha ilyenre gondoltál kérdező.,
márc. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
82%
Volt... Az exem, megcsalt. Én viszont kicsit visszaadtam. Szerencsére volt egy lány, aki rám volt állva. Elmentünk bulizni, ráadásul hozta a barátnőjét is... Éljen a "kölcsön kenyér, visszajár" elv. Mióta szingli vagyok, azóta pedig több női partnerem is volt/van külön-külön és egyszerre is. Az egyik ugyan jegyben jár, de már nem sokáig, a másikkal pedig barátság extrákkal van.
márc. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Oldfire ***** válasza:
7%
Még senkivel aem kegféltem....nem is tudom milyen lehet...
márc. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egyszer volt ilyen régen délelőtt utána egy másik nővel este és egyik legszebb napom volt! Arról meg csak fantáziálok milyen kehet egyszerre ...
márc. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!