Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti is úgy tervezitek,m...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is úgy tervezitek,mint sok nő tudatosan teszi, hogy egy -két gyerek szülése vagy 40 éves kor után már nem akartok szeretkezni majd a párotokkal?

Figyelt kérdés

Ugyanis valóban nagy, társadalmi probléma a hàzassàgokban, (hiszen itt is sok az ilyen téma), hogy a nők már nem szexelnek miután szültek,és 40 éves kor után sem, vagy csak nagyon-nagyon ritkán.


Kihangsùlyozom, hogy nem NEM mindenkire jellemző a kérdésem, mert vannak, akik a szülés után is és 40 év felett is szeretkeznek, de férfiakban is van olyan, aki nem akar a párjával szexelni.


A kérdésem ironikus, azért van így megfogalmazva.☝️



#Tervezett nulla szex.
márc. 4. 07:04
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
97%
Honnan veszed ezt a baromságot hogy 40 felett már nem szexelnek az emberek???
márc. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
97%

Hát nem hinném, hogy ez korhoz van kötve.

Inkább itt azt tudom elképzelni,hogy nem működik a kapcsolat és a hölgy nem akarja folytatni a dolgot. Oda állni nem akar és megmondani ,hogy figyi ez nem megy nem működik és köszönjük el egymástól.

Ez egy fajta ki kényszerítés. Szándékosan nem szexel, és várja hogy előbb utóbb megbotlik a másik fél és félre megy. Ilyenkor pedig sokkal könnyebb kimondani megcsaltál nekem ez nem fér bele és jöhet a válás.

márc. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal többet szexelnék😀
márc. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a legtöbb nő nincs körülmetélve, így biztosan nem.
márc. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
91%
Nem tervezés kérdése. Nem kell erre felkészülni! Mehetne minden ugyan úgy ahogy a szűlés előtt. Ehhez a másikfél is kell. Egyedül nem lehet szexelni.
márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
89%

Itt tizenévesek írnak, akik nőt/férfit még testközelből sose láttak.

Így ezt a jelenséget se ismerik.

márc. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
2/ - válasza , szimpatikus és látok is benne valós gondolatokat, mert bizony tudok olyan volt kapcsolatokról , ahol hasonlóan történtek a dolgok , mint ahogyan a 2-es is le írta .
márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos az én párom sem akar szexelni már velem , mindig elutasító velem szemben , valahányszor kezdeményezném a szexet !

A kapcsolatunk elején , még mikor mondogatta hogy ő nagyon szeretne gyermeket , akkor többször még ő kezdeményezte is nálam , hogy szexeljek vele , élvezte is azt hiszem és mindig suttogta szex közben , azt akarom hogy élvezz belém , addig - addig . még csak sikerült .

Aztán szülés után , mintha elvágták volna a vágyait irántam , már nem kezdeményezett , egyre ritkábban adta nekem magát , de már egyáltalán nem élvezte velem a szexet , mintha csak az én kedvemért csinálta volna , kényszerből !

Ma meg már végképp ki jelenthetem , hogy teljesen megszűnt a szexuális életünk !

Egyáltalán nem enged közel magához, el lök magáétól , rám szól erélyesen , fogjam már fel , hogy ő nem akarja - stb !!!

Tehát , jót kérdezett a kérdező !

47 F.

márc. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
75%
Bocsánat : el lök ( magától ) !
márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%

#8

De hogy bírod szex nélkül?

márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!