Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak,mennyire zavar,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,mennyire zavar,hogy az előtte jó alakú párotok két gyerek után nagyon meghízott,csak fekete ruhákat hord télen, nyáron,takargatja magát,mert szégyelli,hogy kövér?Zavar szex közben is hogy kövér lett?Másabb lett a hozzállásotok?

Figyelt kérdés
Tenni meg nem tesz semmit.Munkatársam felesége szépen lefogyott,diétázott,ad magára,csinosan öltözik
2021. júl. 1. 13:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hozzáállásotok*
2021. júl. 1. 13:33
 2/17 anonim ***** válasza:
5%
Nem zavarna.
2021. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
így jártál, ez jutott neked
2021. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Zavarna
2021. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

Engem nem zavar, sőtt!

Szexinek találom!

Én segítenék leküzdenie a szégyent, mert nincs miért!

Ha minden nap megszexelnélek annyira kívánnálak szerinted elmúlna a szégyenérzeted?

2021. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Inkább segíts neki, támogasd. Diétázzatok, mozogjatok együtt😊
2021. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen zavarna. Sok házasság emiatt megy tönkre. De idejében észre lehet venni ezt a változást és megfelelő étrenddel, mozgással lehet ellene tenni. Azt persze ne várd, hogy szülés után egy éven belül visszaszerezze a korábbi alakját.
2021. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hiába mondom neki,két napig talán diétázik...zavarja,de nem tesz ellene.

Nem vártam el,hogy egy éven belül foggyon,de a lányunk 7éves a fiunk meg két éves két hónapos,inkább szerintem hízott csak.

2021. júl. 1. 13:51
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Akkor keress egy jó alakú nőt és dobd el azt a nőt aki tönkretette az alakját, hogy neked szűljön gyerekeket!
2021. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem akarom eldobni,de nem kifogás az hogy szült.Elhagyta magát,azóta hízik csak...

34éves fiatal nő.

2021. júl. 1. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!