Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak,mennyire zavar,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,mennyire zavar,hogy az előtte jó alakú párotok két gyerek után nagyon meghízott,csak fekete ruhákat hord télen, nyáron,takargatja magát,mert szégyelli,hogy kövér?Zavar szex közben is hogy kövér lett?Másabb lett a hozzállásotok?

Figyelt kérdés
Tenni meg nem tesz semmit.Munkatársam felesége szépen lefogyott,diétázott,ad magára,csinosan öltözik
2021. júl. 1. 13:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Semmi baj, add nekem a dombocskáit!

Viszem az utánfutókkal együtt, te meg "járjá gyúrni vazzeg" és nézegesd tükörben a szép testedet!

No csak azért mert egy kapcsolatban élkő ember pont ugyan olyan felelős a másikért, nem acsak a lepénylesődnek meg a farkadnak kell járnia!

"Na anyám... mától kezdve én főzök", kialakítasz egy jó kis ehető diétás kosztot, esténként egy óra séta az asszonnyal és kezdetnek tökéletes!

Értem én, hogy amíg téged (is) kiszolgál már nincs ereje semmihez!

2021. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Bírom az ilyen válaszokat mint a 9es. A nőt is zavarja hogy hízik csak cseszik bármit is tenni. De akkor rúgjunk bele a férjbe mert hát ő miatta lett gyerek.
2021. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Sok házasság ezért megy tönkre.

Azért mert gyerek van nem kell igénytelennek lenni.

Ráadásul azt se tudja,hogy takarja el magát,melegekben is hosszúban van meg feketében,mert abba nem látszik.

2021. júl. 1. 14:25
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

Én úgy tudom, hogy aki nagyon szereti a feleségét, azt nem zavarja, ha a nő meghízik.

Vagy nem így van?

Én szülés után sem változtam semmit. Sőt ugyanannyi vagyok kg-ban, mint terhesség előtt.

Ez is zavar kb.mindenkit körülöttem... Hogy lehetek mégis gyerek mellett ilyen? Biztos nem törődöm a gyerekkel, csak magammal... Blahlblah.

Az a trend, ha valaki szülés után meghízik. Az úgy rendben van, mert szült, nincs ideje stb.

Egyébként genetika az egész, én nem tettem semmit azért, hogy visszafogyjak, másoknak meg ez sokkal nehezebben sikerül.

2021. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

K$rva nehéz dolog fogyni ...

De mindenkinek illene odafigyelnie magára.

Ha nem is esztétikai okokból, de az egészsége miatt mindenképpen.

Vszeg nem azért szült két gyereket, hogy legyen aki ápolja, miután megkapta az első stroke-ját.

Egyébként van egy mondás:

Aki elhagyja magát, azt el is hagyják.

Értsük jól.

Egy nő valóban áldozatot hoz a gyerekvállalással, de neki is jobb lenne, ha jól érezné magát a bőrében.

Első körben viszont inkább vizsgáltassa ki magát.

Lehet, hogy tényleg nem tehet arról, hogy elhízott.

És bizony, az is lehet, hogy depressziós.

Segíteni kell, utána a sikerélmény már viszi előre.

2021. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15-ös. Már akinek! Nem mindenkinek olyan a genetikája, hogy könnyen hízik és nehezen tud fogyni.

Én pont fordítva vagyok. Akármennyit ehetek, mégsem hízok egy dekát se, pedig szeretnék...

2021. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16-os.

Lássuk be ....a te genetikáddal megáldott emberek vannak kevesebben.

És ugye, most a kérdezőnek sem arra vonatkozott a problémája, hogy a felesége túl vékony.

2021. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!