Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lelombozó lehet, ha a kiszemel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelombozó lehet, ha a kiszemelt pasi rámnyitott wc-zés közben? (N)

Figyelt kérdés
Egy helyen vagyunk pár napig...

febr. 18. 20:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Mi sem csinálunk ügyet belőle, ha véletlenül benyit a msik. Kisdologkor simán bemegyünk, nagydolog esetén szándékosan viszont nem, de ha véletlenül úgy adódik, akkor sincs gond.
febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
11. Mindezt ismerkedési fázisban is csináltátok???? (Mert a kérdezö kb. ezen a szinten áll, a f még csak kiszemelt!!)
febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kínos lenne, de nyilván nem direkt tenném, és ahogy írták, mindenkinek van outputja is… Ja, és nyilván senki sem rózsaillattal nyomja ki… :D

38/F

febr. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

Engem felizgat ha ül a wc-n egy nő...

Semmiképp nem lombozna le, ha amúgy tetszel! Sőt...

febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha ez gond neki, akkor nem érdemel meg téged, és nem ismeri a biológiát... Sok múlik a szocializáción.. Nem huszas pasi vagyok, és sajnos olyan építésű lakásban éltem gyerekkoromban, ahol a fürdőszobában volt a wc, és ha nem zárta az ember az ajtót, akkor lehetett rámnyitás a nővéreimtől, vagy ha valaki u tán ment be, hát hogy úgymondjam, lehetett érezni a dolgokat. Szerintem egy normális ember a bélgázok cseréjére is normálisan reagál, jó én sem örülnék egy olyan csajnak, aki egy folyamatos zsanai gázkitörést produkál, de ha előforsdul, vagy nem mondok semmit, vagy anyit, hogy "egészség" HA meg összejönnétek a pasival, előbb utóbb előfordulna ilyen helyzet. Azon jobban kiakadtam, amikor egy jóhaver csaj, akivel esetleg akarhattam is volna valamit, és véletlen rányitottam, és valamit felszippantani készült. Nem mondtam semmit, tudta, hogy mennie kell, nem bírom az őszintétlenséget, ha elmondja, lehet nem zavart volna, de ez a rejtőzködés..
febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem nem lombozna le. Bocsánatot kérnék és diszkréten távoznék.
febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!