Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa kérés lenne ez tőlem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa kérés lenne ez tőlem szerintetek? Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy pasi az életemben, akivel összejárunk (igazából barátok is vagyunk mellette, de a szex annyira nem része a "kapcsolatunknak", mint maga a barátság).

Az együttléteink mindig spontánok, ha elmegyek hozzá, akkor van hogy szexelünk, van hogy nem. A szex fenomenális, nagyon összepasszolunk. Viszont lenne itt valami, ami miatt gátlás van bennem: szeretném, ha egyszer elélvezne bennem (nem szedek gyógyszert, ki szokta húzni előtte), nagyon szeretném megtapasztalni, hogy milyen érzés plusz lehet, hogy neki is nagyobb élvezet lenne, mert nem kell arra figyelni, hogy időben kivegye, hanem ölelhet közben stb.

Exemnek egyszer ezt felvetettem és kiröhögött, nem értette, betegnek titulált. Ezért van benne egy kis "félsz", hogy hogy fogadná a pasi. Igazából az lenne az ötlet, hogy elmegy bennem, én pedig beveszek egy esemény utánit. Nagyon furcsa lenne ilyet kérni, pasik? Mit reagálnátok egy ilyen kérésre?


febr. 9. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
Elég bugyuta liba lehetsz, ha ilyesmiért bekapkodnál esemény utánit, az nem cukorka. Reméljük a barátod szintén ilyen együgyű, és majd összehoztok egy buta gyereket...
febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Ez az esemény utáni tabletta nem egy jó ötlet. Sokan szednek fogamzásgátlót, de annak is, mint minden gyógyszernek mellékhatásai. Amikor a párommal elkezdtük így csinálni (férfiként nekem is nagyon jó volt), akkor már elhatároztuk, hogy amint lehet ósszeházasodunk. Szóval ilyen szexkapcsolat félében ez elég meredek ötlet.
febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%
Én örülnék neki.
febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
Vegyél lh tesztet miután az pozitív lesz, 4 nap múlva mehet élesbe 1-2 hétig
febr. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!