Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan vannak ilyesfajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vannak ilyesfajta félelmei?

Figyelt kérdés

Más is fél attól, hogy mivel a barátnőjének nincs orgazmusa, ezért hosszútávon szex se lesz?

A párom magának se tudott soha orgazmust okozni. Nyilván nem tehet róla, én meg szemétnek érzem magam, hogy ez miatt szakítok, de nekem meg fontos a szex, szinte minden nap kívánnám vele. Most hogy csak ketten vagyunk ez nem is gond, de így hogyan merjek vele gyereket vállalni? Félek amint jönnek a nehézségek, nem lesz hozzá kedve!



#orgazmus #női orgazmus #Csiklóval se megy #Sehogy nincs orgazmusa
jan. 31. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Te inkább saját magadtól félsz, a saját bizonytalanságodtól s azt vetíted ki a párodra.

Gondolj csak bele ha egyedül sem, sem mással nem tud orgazmust elérni akkor miért hagyna el??? Ha mással sincs meg akkor a potenciális következővel se lenne.

jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én nem az elhagyástól félek, hanem, attól hogy elég hamar eljutunk oda hogy nem lesz szex.
jan. 31. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem irreális a félelem. Ha valaki kicsit sem élvezi a szexet, attól nem várható el, hogy hosszútávon is akarjon szexelni. És tegyük hozzá még azoknál is töredékére csökken szexuális aktivitás gyerekszülés után, akik előtte fergetegesen élvezték mindketten. Megváltozott test, fáradság, kevés idő, plusz a megszokás unalom.

Azért azt megkéne beszélni, hogyha orgazmusa nincs is azért csak tud valamit élvezni az együttlétből. Simogatást, érintést, maszirozást, orgazmus nélkül is elégé lehet élvezni.

jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!