Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lakásos prostituáltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lakásos prostituáltak akik vállalnak popsi szexet, vagyis análisan beléjük lehet hatolni az oldaluk szerint, milyen időközönként élhetnek át ilyesfajta aktust?

Figyelt kérdés

Gondolom ha naponta 1-2-3 vagy több kuncsaft is van, aki aktusnak ezt a fajtáját igényelné és Ő ebbe belemenne, az már nem igazán lenne egészséges…


Tehát akkor hogyan küszöbölik ki ezt a problémát?


Megmondják a vendégnek, hogy “bocsi, bár kint van az oldalamon, de most tegnap volt egy anális behatolás, ezért most még három napig nem vállalok ilyesmit”?


Vagy egészen egyszerűen jóval kevesebben mennek oda hozzájuk ilyen igényekkel?


Kicsit vulgáris a kérdés, tudom… De tényleg érdekelne.



2021. jún. 21. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem siman vallalja csak nagyobb merettel nem
2021. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1.


Tehát akkor akiknél kint van a popsi mint lehetőség, azok valószínűleg nap mint nap részesülnek ilyen behatolásban?


Nem félnek, hogy ez károsítja az egészségüket?


Vagy rosszul tudom, hogy károsíthatja?


Mit jelent a nagyobb méret?

2021. jún. 21. 12:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban 14-15 felett
2021. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha odafigyelnek az előkészületekre és normálisan csinálják és nincs valakinek aranyere akkor semmi bajod nem lesz. A rektális izom eléggé rugalmas, utána ugyanúgy visszahúzódik.

A gyakorisága szerintem a prosti "típusától" is függ. Amelyik kuncsaft árérzékeny és az olcsóbb k.rvákra megy mert csak üríteni akar egyet az nem fizeti meg az anál felárát (ez szinte mindenhol feláras). Amelyik minőségibb, extrább szolgáltatást kér ott nagyobb valószínűséggel akarnak olyan dolgot amit a hétköznapi életben nem kapnak csak úgy meg.

2021. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Ahányszor megfizetik érte őket..Szerinted őket zavarja hányan

mentek el bennük így egy nap alatt? legalább már ki van tágulva,

meg síkosítva...

2021. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem volt anno sajna már 10 éve egy buli után egy csajjal meg haveromal dupla anál. Élvezte a csaj pedig én egyedül is 20 cm fölött vagyok...
2021. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azon gondolkodom hogy mit csinál az ilyen prosti amikor éppen szarnia kell, és akkor jön a kuncsaft análra. :D
2021. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Engem az érdekelne, hogy ezek a nők nem esznek, ha mindig naprakészek? :D
2021. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

8-as: mi a baratnőmmel ket naponta analoztunk es sose figyelt az etkezesre es sosem volt baj. Elotte kimosta magát es ennyi pedig gumi nélkül volt.


Hogy a kérdésre is valaszoljak:

Haverom szokott jarni prostihoz es regen kifaggatott több csajt is. Kb a lenyeg hogy az emberek 10% hajlando az analert többet fizetni. Ha egy csaj vallal napi 8 embert akkor abbol kb 1 aki anált akar. Azt meg ki bírja a zaroizom főleg hogy a legtobb pasi 5 perc alatt elmegy tőle.

2021. jún. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
A legtöbb hirdetésnél úgy van megadva, hogy a popsi méretfüggő. Kis pénisz esetén napon belül a sokadik behatolás sem jelent gondot. A nagyobbakat meg egyszerűen nem vállalja.
2021. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!