Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen időközönként érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen időközönként érdemes levenni?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, nagyon szeretném kipróbálni az erényövet.

Jelenleg nincs olyan aki bezárna ez is rossz.

Hordanám szerintem jó játék csak hosszabb ideig jobb szerintem.



2020. szept. 1. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hetente
2020. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2 hét az ideális időtartam, bár eleinte heti 1x került le.

Naponta levenni nincs értelme, 2-3 nap szerintem kevés, egyszerűen mire megszoknád, már leveszed, és kezdődik előlröl. Az 1 hét már nagyjából jó, abban van már valamiféle rendszer is, várod a hétvégét, emiatt is. Az első pár nap úgyis nyűgös, utána szerda környékén már egész nyugis, és pénteken meg már borzasztóan várod h lekerüljön... mi is így kezdtük, és arra jó is volt h beletanuljunk, megszokjuk, de azért arra rájöttunk, h ez ég mindig csak 2-3 nap, amíg "nyugis" állapot van. Tehát tipikusan a szerda-csütörtök volt a nyugis, pénteken már megint nem bírtam magammal. Ezért álltunk át a két hetes időtartamra: első hét eleje még kicsit nehezebb, ilyenkor gyakrabban vagyok morcos, vagy nyűgös valami miatt. Szerda csütörtökre az agyam elfogadja a helyzetet, és egy kellemesebb, nyugodtabb, elfogadó állapotba kerülök, az egész hétvégére. Ilyenkor a fő hangsúly a barátnőm élvezetén van, az ő orgazmusa maximális kielégültséggel tölt el. Nincs a frusztráció, h vegyük már le meg ilyenek, mert tudom, és elfogadom, h arra most biztos nem kerül sor. Aztán a 2 hét vége felé már egyre inkább azon kezdek pörögni, hogy már csak pár nap, és elélvezhetek, persze a barátnőm kényeztetését ilyenkor már szinte folyamatosan csinálom, csak h biztosan lekerüljön. A hétvége pedig egyfajta euforikus hangulatban telik. Aztán kezdődik minden előlröl.

De újabban, kísérletezünk, hosszabb időtartamokkal. A három hét már nem akadály, sokszor van h a 2 hétből 3 lesz. A cél az most az 1 hónap, mivel abban is van egyfajta rendszer, és hetekig abban a bizonyos kellemes állapotban lehetek. De ez nem ilyen egyszerű, mert ezer más dolog is van az életben, és 2 hét után már borzasztóan nyűgös tudok lenni ha nem kerül le rólam, szóval egyelőre még kísérletezünk, az ideális időtartammal. Az biztos, hogy mindenkinek, 1 hét - 1 hónap között van valahol.

2020. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2-nél jobban nem lehet leírni, elég jól megfogalmazta. Ha tudod tisztítani viszonylag jól, akkor tényleg elegendő hetente vagy két hetente levenni. Orgazmus (elkerülése) miatt akár egy hónapig vagy tovább is fent maradhatna, csupán a tisztán tartás a kérdés.


#2 irigyellek a barátnőd miatt, vigyázz rá, kincset ér!

2020. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!