Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit nevezhetünk jó szexnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nevezhetünk jó szexnek a férfi és a nő számára? Hogyan kellene szexelni hogy az a g csúcsra repíthessen? A házasok is szoktak maszturbálni? Mennyi időközönként és hol?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Fiú vagy, vagy lány, és hány éves? A kérdésed első feléhez a megválaszolásához ez nem mindegy.


Ami a masztit illeti:

Hogy más házaspárnál hogy van, nem tudom. De nálunk rendszeres a maszturbálás, úgy hetenként egyszer-kétszer. A hét többi napján ő is kívánja, néha többször is egy nap. Amikor a párom nem kívánja a szexet, akkor vagy nem nyúlok hozzá, vagy csak annyira engedi, hogy engem izgasson. Ilyenkor sokszor kielégít valamilyen módon. Ha ehhez sincs kedve, akkor rám hagyja, hogy csináljam egyedül. Néha végig is nézi, ami sokkal izgalmasabbá teszi, mint valahol elbújva, és az is előfordul, hogy ettől felizgul, és a vége mégis páros kielégülés lesz. Az is megesik, hogy elfekszik, elégítsem ki magam benne, de őt nem izgatja fel. Ami a "hol" kérdésedet illeti, nagyrészt az ágyban este vagy reggel.


Általáben a nők akarják kevesebbszer, a különbözetet a férfiaknak csináld magad módon kell megoldania, amiért még sok nő veszekszik is vele. Azon szerencsések közé tartozom, akinek a felesége ebben is partner.

2021. máj. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem például az első feleségem,mindig azt mondta,na témánál vagyunk.

A mostani meg olyan,hogy mindegy,milyen napszak van.reggel délben este mindig van amikor akarom,soha sem fáj a feje.Persze van amikor csak egy kis szakszi van.

2021. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!