Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kívánom az ilyesfajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kívánom az ilyesfajta szexet?

Figyelt kérdés
Nem voltam egy alkalommal se megerőszakolva, nem is volt olyan alkalom, hogy esetleg valaki meg akarta volna tenni. Nyilván azért 15-16 éves koromban kb minden második perverz pasi odakint megbámult, sokszor hallottam is ahogy arról suttognak mennyire megd.gnának, stb. Viszont ezen kívül úgy kb semmi se volt, párszor megfogdosták akaratlanul is a seggem az utcán, de lerendeztem őket jó gyorsan... Jelenleg van párom már egy jó ideje, szeretem a szexet vele, nincs vele semmi gondom, de elég sokszor olyan vágyaim vannak, amiket még saját magam se értek. Itt-ott elképzelem, ahogy szó nélkül leteper, mintha meg akarna erőszakolni, én direkt ellenkeznék, csak hogy még jobban csinálja. Egyszerűen "át akarom élni" hogy erőszakoljon meg. Másnál is előfordult már ilyen? Nem meséltem még erről neki eddig egyszer sem, pedig már lassan 3 éve együtt vagyunk. Valamiért úgy érzem, hogy számomra nagyon izgalmas lenne és izgató. Olvastam valahol olyat, hogy akik tapasztalták már a megerőszakolást, azokban maradhat ilyen gondolat esetleg, hogy utólag ez izgatja őket, de mint írtam, nálam megerőszakolásra sosem volt példa. Előre is köszönök minden választ. :)

2023. okt. 10. 06:08
 1/10 A kérdező kommentje:
L/20
2023. okt. 10. 06:09
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj, vágysz a durvább szexre. Beszélj erről a pároddal és az ilyesmit meg lehet közösen is élni ami akár lehet nagyon jó is. (Ha meg mégsem akkor szimplán abbahagyjátok.)
2023. okt. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerepjátékozzatok. Beszéld meg a vágyad a pároddal.

Néma gyereknek anyja se érti a szavát...

Nekem is volt ilyen barátnőm régebben aki ezt kérte, erre gerjedt be. Mi megbeszéltük. Bevált. Jó játék volt.

2023. okt. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok 28L
2023. okt. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Az unalmas és szánalmas szexuális életedből fakad. Ha kívánatos nő lennél még mint tinikorodban és a pasid is kívánna még akkor nem lennének ilyen beteg vágyaid. Ilyen az amikor valaki b.atlan és már becsavarodott. Szívesen.
2023. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert ez a legjobb szex.f
2023. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
pasiként engem is izgat az ellenkezős szex. én domináns vagyok.te pedig, ezek szerint az alárendelt szerepet szereted. sok ilyen ember van. nincs ezzel semmi gond, ha ki tudod élni a vágyaidat ;)
2023. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is ilyen vagyok. Ez az én keresztem, ezt fogom cipelni egy életen át.

Java részben elfojtom, néha megélem. Nem jó, de nem én akartam, nem én választottam.

2023. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen vagyaitok vannak írj nyugodtan. Domináns Férfi vagyok tudok segíteni a vágy megélésében.
2023. nov. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is ilyen voltam abban az időszakban mikor kívántam a szexet, sosem történt meg, pedig elmondtam a paromnak, de az volt a reakcio, hogy most hogy ezt tudja már nem lenne “megeroszakolas” mert tudja, hogy akarom. Már a szexet sem kívánom, de nem hiszem hogy ez az oka. A vágyad teljesen rendben van.
szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!