Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi a farkam, de nem erdekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a farkam, de nem erdekel, miert foglalkoznak az emberek ezzel ennyit?

Figyelt kérdés

12 cm rovid es 3,5 cm vastag. Szoval rovid is es vekony is.

De ferfiak es nok tobbsege is azt allitja szoban, h szamit meg legyen jo nagy...Jo ketszer volt belole hatranyom egyszer, amikor tancoltam egy csajjal discoban es azt mondta nem erzi,h lenne ott vmi neki pedig +18cm tol kell mert az jo neki, meg egyszer amikor fiatalabb csajszival voltam akkor levettem a nadragot, meg nem is allt(ugy babapocs meretem van) es azt mondta hagyjuk haha.

De ezekenfelul sose mondott ra senki semmi sertest. ..nyilvan volt aki/akivel elvezte(m) es volt olyan is akivel nem. (kb ugy fele fele). De volt parkapcsolatom, volt osszejaros meg alkalmi is. (50 novel lehettem eddig kb) voltak akik eltudtak menni huvelyileg igy is volt, aki nem... Nyilvan enis erzem amikor valaki szukebb vagy epp en lotyogok benne...ha szukebb akkor nyilvan jobban erzem enis, dehat nem kezdhetjuk ugy a beszelgetest, h szia kedves! Kicsi a peniszem, remelem szuk vagy. Ugyanakkor nem erzem azt, hogy kis merettel abszolut lehetetlen lenne boldog szexualis vagy epp parkapcsolatot elni. Ugyanakkor mindenhonnan az folyik legyen jo nagy meg 18 cm legalabb...nok tobbsege is mondja ezt gyakran,

Nektek mi a velemenyetek rola?


jan. 28. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A te válaszod:

Szia!


Alapvető,hogy olyan nőd legyen aki elfogad,ès nem vágyódik a lelke mèlyèn egy jó 20/6-ra.Èn


pont egy ilyen nő el jöttem össze,profi nyalógèp lettem mellette,van 20 cm-es vibrátor de mit sem èrt, sajnos.Arra volt jó,hogy nyerjünk vele pár hónapot.Először megcsalt,majd el is hagyott.Szóval mindent megpróbáltunk,ès tènyleg ő is mindent megtett a kapcsolatunkèrt,de vègül csak kikötött egy olyan fèrfi mellett,ahol nem kell vibrátor,ott van èlőben.Mellettem nem tud olyan extázisban orgazmust elèrni,ès az embert,a nőt a vágyai irányítják.Borult minden, család, gyerekek, munkahely stb,kèsz katasztrófa lett az èletem.Tanulság az lett számomra,amivel kezdtem,ès ezt szeretném kihangsúlyozni,hogy ne legyèl olyan nővel, akinek csak olyan szódával elmegy kategória vagy,mert kèsőbb,akár èvek múlva nem fog tudni ellenállni a kísértésnek ès erre rámwgy a kapcsolat.Tehát a helyzet nem reménytelen,csak nehezített.

Nos ezeket a fenti sorokat pont az előbb írtam egy hasonló kèrdèsre,csak ott elkeseredett volt a Kèrdező.A legtöbben,akik felfogjuk,hogy azèrt nem kaphatunk meg egy nőt,mert kicsi a farkam,ez elèggè elkeserítő.A pozitív gondolkodásod mindenkèppen pèldás.

márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 honnan tudod, hogy azért hagyott ott, mert nem volt neki elég a péniszed? Beszéltetek erről? Azt is elmondta, hogy a későbbi párjának nagyobb?
márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11 vagyok

Azèrt mert 14/4,"csak" megcsalt.Majd nyíltan elment randizni,hogy finoman fogalmazzak.Legyek realista?

Elment,ès mèhszájig b*szatta magát.Èletem tragèdiája,hogy èn ezt soha nem tudtam megtenni,mert fizikai kèptelensèg.Pedig szeretem őt,van kèt csodálatos gyermekünk,de ettől mèg èn nem tudom/tudtam azt az èlmènyt megadni neki.

Szemère vetettem,hogy mièrt nem szólt az elején,erre csak terelès volt,meg az,hogy szeretett.A megcsalásból ami egyszeri alkalom volt,idővel párhuzamos szexkapcsolat lett, illetve kapcsolatok,mert több embert is kipróbált.Szóval erre lehet visszavezetni de ez sem ilyen egyszerű.Köztünk elkezdett ritkulni a szex,ès most felkiálthat az olvasó,hogy na,ez itt a lènyeg!Ez viszont annak a következménye volt,hogy tudtam,szexelt egy nagy mèretű faszival,így èn elkeseredett,ès nem tudtam kezdemènyezni.Erre ő mègjobban ráhajtott a nagyfarkúakra,erre èn ....szóval ez a 22-es csapdája lett.Ès igen, elmondta,hogy a mostani több valamivel mint 20 centi.Èvek kellettek mire idáig jutottunk,ès valóban hálás is lehetnèk,ha nem tette volna átmenetileg tönkre,a kèsőbbiekben pedig nehèz próbára másik 3 ember,azaz kèt gyerek,plusz az èn èletem.A vibrátort itthagyta,ès engem is.Boldogan èl.De azèrt,mert nem akarta felvállalni önmagát,keserves árat fizettem.Tehát a fő kèrdès szerintem nem az,hogy milyen mèly/tág a nő hüvelye akivel összejössz,hanem az,hogy mennyire ismeri önmagát,a vágyait ezek függvényében meri-e felvállalni.Mèg mindig jobb egy olyan nő,aki megmondja az elejèn,hogy köszi inkább ne találkozzunk.Ez egy alá/fölèválasztás volt, nem is működött hosszabb távon.

márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!