Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi a farkam, de nem erdekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a farkam, de nem erdekel, miert foglalkoznak az emberek ezzel ennyit?

Figyelt kérdés

12 cm rovid es 3,5 cm vastag. Szoval rovid is es vekony is.

De ferfiak es nok tobbsege is azt allitja szoban, h szamit meg legyen jo nagy...Jo ketszer volt belole hatranyom egyszer, amikor tancoltam egy csajjal discoban es azt mondta nem erzi,h lenne ott vmi neki pedig +18cm tol kell mert az jo neki, meg egyszer amikor fiatalabb csajszival voltam akkor levettem a nadragot, meg nem is allt(ugy babapocs meretem van) es azt mondta hagyjuk haha.

De ezekenfelul sose mondott ra senki semmi sertest. ..nyilvan volt aki/akivel elvezte(m) es volt olyan is akivel nem. (kb ugy fele fele). De volt parkapcsolatom, volt osszejaros meg alkalmi is. (50 novel lehettem eddig kb) voltak akik eltudtak menni huvelyileg igy is volt, aki nem... Nyilvan enis erzem amikor valaki szukebb vagy epp en lotyogok benne...ha szukebb akkor nyilvan jobban erzem enis, dehat nem kezdhetjuk ugy a beszelgetest, h szia kedves! Kicsi a peniszem, remelem szuk vagy. Ugyanakkor nem erzem azt, hogy kis merettel abszolut lehetetlen lenne boldog szexualis vagy epp parkapcsolatot elni. Ugyanakkor mindenhonnan az folyik legyen jo nagy meg 18 cm legalabb...nok tobbsege is mondja ezt gyakran,

Nektek mi a velemenyetek rola?


jan. 28. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is sokan tultolják a témát. Főleg a szüzek (szűz csajok még a puncitípusra és nemiszörzetre is iszonyat rápörögnek) Amúgy hüvelyi orgazmust hány csajnak okoztál eddig?
jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Ez hazugság. A méret a lényeg! Legalább 18+!
jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1#

50/15nek kb.

Egyebkent enis azt tapasztalom, hogy vagy a csunyabb nok szeretik ezt hangsulyozni vagy a nagyon fiatalok es igy akarnak szexualisan izgalmasabbnak tunni.

Ha az anatomiat nezzuk akkor kb 50/10-el ereztem azt,hogy passzolunk, marmint, hogy szorit o is rendesen meg enis kitoltom..50/10nel ereztem, hogy tagak maradek meg koztes.


Jaa, megazis kedvencem amikor zsebembe levo telefonomra azthiszik a farkam haha

jan. 28. 19:31
 4/13 anonim ***** válasza:
15-nek? Na látod ez kb 30% Feltéve, ha jól emlékszel vagy jól következtettél. Nem valami kimagasló arány...
jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Végre, egy ebben a témában normális férfi! Kezdtem azt hinni, kihaltatok. :D


(Egy nő, aki hiába csúnyácskább, még fiatalabb koromban sem mondtam azt, hogy a nagy a jó... ;) )

jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#4 - a nőknek nehezebb orgazmust okozni, de ettől még lehet nagyon jó... Hidd el, hogy nagyobb farkúaknak sem jobb az arány.


Gondolom neked kicsi és emiatt feszült vagy, ezért azt akarod, hogy a Kérdező is az legyen.

jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Marhaság ez a méretpara! Aki férfias, értelmes, van fellépése, nem bunkó, odafigyel a másikra is, netalán humora is van és egy fokkal szebb, mint az ördög, az talál magának partnert, párt.

Férjemnek sincs nagy kb. 13 centi, ám kiválóan funkcionál. Mindez mellett párom tökéletesen tudja, mi kell a jó szexhez!

Második házassága ez férjemnek, előttem több partnere volt. Komoly élményeket élt meg, majd együtt folytattuk. Egyszer még négy nővel is voltunk együtt, ő egyedüli férfiként. Évekig tartó intim barátságunk volt egy lánnyal és egy párral. Idén lesz ismerkedésünk 20.-ik, házasságunk 18.-ik évfordulója és még mindig kegyetlenül jó a szex! ;)


(Nem keresünk partnert!)

jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%

Hatos, nagyot tévedsz.


A kérdező által megadott adatok szerint az én péniszem térfogata (nem mondom el a pontos méreteket, ezért maradt a térfogat )1,7× nagyobb az övénél. 17 nővel szexeltem eddig, és közülük 9-nek okoztam hüvelyi orgazmust. Közülük négyen is voltak, akiknek én tudtam először. Nem mondom, hogy a péniszem mérete vagy formája miatt történt, de azt sem állíthatjuk, hogy nincs köze hozzá


Na MOST lehet irigykedni, és hitetlenkedni! 😁

jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Kicsi a farkam, de nem erdekel,"

Pont te vagy az aki ezen rágódik és nagyon is törődik a saját és más farkával.

HA nem érdekelne és nem lennél depressziós ez miatt, akkor nem írnál ki kérdést.

jan. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A 3-as kamuzik, a 4-es meg egy idióta.


Tudjátok ti milyen ritka a hüvelyi orgazmus? 50 ből ha 15 nek hüvelyi orgazmust okoztál volna, akkor te egy félisten lennél az ágyban, mérettől függetlenül. Vagy csak nekem nem volt még?

jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!