Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmegyem egy fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyem egy fizetős dominához és nem jön be eh az egész dominás dolog akkor ott maradok álló szerszámmal? Vagy mi történik olyankor?

Figyelt kérdés

Gondoltam kipróbálom. De nem vagyok 100%-ig biztos benne hogy tetszene

De izgat a gondolat.


jan. 24. 09:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Ne felejtsd el te is válaszadó vagy. 😅😅

Csak te nem csak beteg vagy hanem megkeseredett is.

Ennyi

🙃

jan. 24. 10:48
 12/22 anonim ***** válasza:

#8

Ha így gondolod,hát legyen bár nem értem miért..

Az elején megírtam,hogy közöm sincs a dologhoz.Én is túlzásnak tartom az ilyet,ha erre gondolsz.De mint írtam,nem is akartam hozzászólni,mivel nem az volt a kérdés,hogy mit gondolnak róla.Lehet pont az olyan hozzászolások miatt,mint a 2es és a te hozzászólásod.

Mindkettőtöknek nyugodtan legyen meg a véleménye,de nem erre volt kíváncsi.

Én itt ki is szálltam,mert lesz vagy 40 hozzászólás és egyikkel se megy semmire a kérdező.

(3)

jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

10:55

Már az is baj hogy jellemeztelek?

Ezt gondolom rólad hogy negatív megkeseredett vagy. Baj?

Én nem tehetek róla hogy neked fáj az élet és nincs semmi örömöd. 😉😉

Neked kell változni csak úgy lehetsz boldog.

Nem olyan rossz ez a világ hidd el!

jan. 24. 11:01
 14/22 anonim ***** válasza:
Haza akarok menni, most! 😭
jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Szólj az ápolóknak és visszavisznek a kórterembe.
jan. 24. 11:08
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugye a dominák nagy többségénél aktus nincs, semmilyen formában. Ha jó fiú vagy, akkor nagyon max kiverheted miközben rá nézel. De eddig se enged mindenki, az. Igazi domina nem örömlány, ne számíts ilyesmikre. Valószínüleg, ha tetszik akkor is ott fogsz maradni álló farokkal.
jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem keress inkább egy switch nőt, aztán ha nem tetszik, hogy dominál akkor meg is dughatod, ha átveszed tőle az irányítást. De a dominákkal szinte elképzelhetetlen az aktus.
jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Akkor inkább kihagyom. 😊
jan. 24. 11:50
 19/22 anonim ***** válasza:
46%
Ha nagyon nem bírsz magaddal, rád suhint párat faszkorbáccsal ès már nem is fog állni.
jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nah azt meg pláne nem akarom..
jan. 24. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!