Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmegyem egy fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyem egy fizetős dominához és nem jön be eh az egész dominás dolog akkor ott maradok álló szerszámmal? Vagy mi történik olyankor?

Figyelt kérdés

Gondoltam kipróbálom. De nem vagyok 100%-ig biztos benne hogy tetszene

De izgat a gondolat.


jan. 24. 09:57
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

*elmegyek

Bocs! 🙂🙃

jan. 24. 10:01
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Azt szeretnéd, hogy, alázzanak fájdalmat okozzanak?

Érdekes?

Nem okoz elég fájdalmat neked az élet, (politika, egyebek) mèg te is tenni akarsz azért, hogy lealacsonyìtòan kezeljenek?


Ha túl sok benned az energia, a feszültség, van jobb módja is a levezetéshez.

jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%

Megnéztem a kérdést egyszerű kiváncsiságból.Sajnos nem tudok neked válaszolni,mert közöm sincs a dologhoz.

Nem is terveztem,hogy hozzászólok,de annyira felidegesítenek az ilyenek,hogy nem bírom szó nélkül?

#2 És neked miért okoz boldogságot az,hogy semmi haszna a válaszodnak,csak leszólod a másikat.Mi van akkor,ha neki ez okoz boldogságot?Mit árt ezzel neked?

Vagy ez a jobb módja a feszültség levezetésének? 29/N

jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem durva dolgokra kell gondolni ami fáj vagy ilyenek.

Nem kell a végletekben gondolkodni

jan. 24. 10:23
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon szépen kérem azokat, akik veszik a fáradságot, hogy elovassàk, amit ide írtam, hogy mindenképpen nullára pontozzanak le!

Nagyon szépen köszönöm az együttműködèst. 🙏

jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Jól olvasd el a hozzászólásom,mert véletlen bele került egy "?" és elég értelmetlen lett a mondat.Jöhet a válasz,hogy nem tudok írni se.😅

(3)

jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Mi bajod a hármassal?

Ő csak mellém állt.

Már ez is baj?

A kettes meg egy igazi megkeseredett farok.

jan. 24. 10:34
 8/22 A kérdező kommentje:

Ajaj!

Beletrafáltam?

Legyél egy kicsit pozitívabb annyi szép dolog van az életben.

Találj ki valami hobbit ahelyett hogy másokat oktatsz ki.

Hidd el sokkal szebbnek fogod látni a világot.

jan. 24. 10:44
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

#2 mit zavar az tèged, hogy más mit szeret a hálószobában, amíg nem veled csinálja?


Szerintem normális, ha izgat a gondolat, hogy ledominálnak.


Mèg nem volt dolgom dominával, de szerintem ez egyènfüggő. Mivel fizetsz neki, szerintem illik kihasználni az időt. Ha szeretnèd kipróbálni szerintem előtte beszèlgess a kiszemelt dominával, hogy mèg nem csináltál ilyet, ès nem tudod tetszene-e. Neki ez a munkája. Biztos van, aki vállal "kezdőket".

jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

🤣

Jöttem ide kicsit veszekedni és okoskodni.

Itt mindenki (kérdező és a választ adok is) betegek.

jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!