Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm szex után nem tisztál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szex után nem tisztálkodik, ez normális?

Figyelt kérdés
Mondtam hogy legalább törölje meg a punciját de azt sem szokta
jan. 23. 09:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
90%

Apukám, azon a lepedőn nem csak sperma van. De igazad van, engem ugyan nem zavar.


A lúgos sperma pedig annyit árt egy egészséges hüvelynek, mint hajdú a harangöntéshez, ha érted hogy mondom.

jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem szex előtt kell tisztálkodni.Meg le lehet törölni az ágyékot egy törülközővel és később le lehet tusolni.Nekem pasiként amúgy fontos a tisztaság.
jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
87%
Max az futkos zuhanyozni utána, aki kezdő. Ne mondja nekem senki, hogy 10 éves kapcsolatban minden este zuhanyik 2x, mert ugye előtte még fontosabb, utána meg az igényeseg miatt. Ahgy előre előttem is mondták, wcre úgyis elmegyünk, ott meg lehet törölni, ennek több nem fontos. Akinek meg el gombás lesz, az vizsgáltassa ki magát, mert ez nem normális.
jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Emberek, nem fürdésről meg zuhanyról van szó. De utána csak simán felöltözik úgy hogy tiszta lucsok meg puncikrémes a combjáig. Ilyen nagy dolog hogy elvárom hogy legalább nedvessel törölje le? Mosdóba nem szokott kimenni utána
jan. 23. 16:13
 25/30 anonim ***** válasza:
22%
24,szimplán igénytelen.Nem egyformák az emberek.
jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
79%

Mondd meg neki, ne itt cirkuszolj.

Megválaszolták sokan. Ki így, ki úgy.


Né értetlenkedj már, a jóisten áldjon meg.

jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ha gumit használtok, még oké lehet. De el nem tudnám képzelni, hogy spermától tocsogó puncival aludjak el. Nekem sem kényelmes érzés, hogy csúszik, majd ragad, meg azt sem akarnám, hogy minden alkalommal a lepedőt áztassam el vele, s abban aludjak.
jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
#23 Sajnos az arra érzékenyeknél a lúgos sperma bizony megboríthatja a hüvelyflórát és simán kialakulhat emiatt a hüvelygomba. Egyénfüggő, ki mennyire érzékeny rá.
jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
63%
A sperma normális ph értéke 5,5-8,5 között változhat, azaz lehet kissé savas, semleges vagy kissé lugos kémhatású. Azaz meg ha lúgos is, csak enyhén, ezt mondom, hogy orvos kell, ha ezzel sem bánik el a hüvelyflóra.
jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
84%
Az én barátnőm sem szokott utána egyből zuhanyozni, egyrészt szeretem őt eksön után is szagolgatni, élvezni a szex zamatát, aztán meg alszunk. Reggel szintén tolunk egy menetet, aztán letusol mindenki és indulunk a munkánkba.
jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!