Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha a feleségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a feleségem ilyen szinten tisztálkodás mániás?

Figyelt kérdés
Szóval ha szex előtt vagyunk akkor mondja h menjek mossam meg a farkam és a kezemet és utána ne érjek hozzá semmihez se, mert ha már hozzányúlok az ásványvizes flakonhoz akkor màr mehetnék újra kezetmosni. Mindezek azután vannak h már régen megfürödtem és tisztán tartom magam maximálisan. Kicsit illúzió romboló h már felvagyok izgulva kezdenénk a szeretkezést, de előtte el kell menni a mosdóba ezeket megcsinálni mind a kettőnknek és csak utána mehet a menet. A szexbe pont a spontanitás a legjobb h ha felvagyunk izgulva akkor már csak a ruha le és szex. Mi a véleményetek erről? Nektek h szokott menni? 8éve vagyunk együtt amúgy!

2022. okt. 11. 09:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Kicsit bolondos
2022. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Bolond ez a nő!
2022. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem normális!
2022. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a gond. Nyilván nem most kezdte, mégis elvetted. Mit gondoltál, hogy majd abbahagyja?
2022. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem ezt helyeztem döntő helyre h a feleségem legyen nyilván. Ettől függettlen minden a legnagyobb rendben mind szex terén mind más mellett csak néha ez tud zavarni, de már hozzászoktam. Arra vagyok főként kiváncsi h másnál is van e ilyen?
2022. okt. 11. 09:54
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

Oh, bárcsak én találnék ilyen tisztaságmániás nőt!

Én azt nem tudom megérteni, hogy képesek emberek mindenféle mocskos kézzel akár egy napig is létezini kézmosás nélkül!

Nemhogy pont az evésnél, vagy akár a szexnél nem képes valaki tiszta lenni?! :O

Ha agyadra ment a feleséged, passzold kérlek, átveszem örömmel!

Sajnos nekem pont az ilyen szinten igénytelen nőkből van már elegem! :(

2022. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Amit írtál 6os az a másik véglet.
2022. okt. 11. 10:00
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek fürdés után szexelni, akkor tudom, hogy tiszta vagyok, jó illatú, nem feszélyez. Volt, hogy szex előtt kiszaladtam, hogy magamat megtöröljem egy kendővel. Habár én is mindig azt éreztem, hogy hangulatromboló vagyok. ^^

Viszont a pasit nem zaklattam ezzel sosem.

N

2022. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

Én nem bírnék vele együtt lenni az biztos, de jó, hogy ti egymásra találtatok és elviseled.


Teljesen megöli a spontaneitást, ami nálam megölné a szexualitást is.


Igen, amit a 6-os írt az pont a másik véglet.

2022. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Kéne a francnak az ilyen is…
2022. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!