Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha a feleségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a feleségem ilyen szinten tisztálkodás mániás?

Figyelt kérdés
Szóval ha szex előtt vagyunk akkor mondja h menjek mossam meg a farkam és a kezemet és utána ne érjek hozzá semmihez se, mert ha már hozzányúlok az ásványvizes flakonhoz akkor màr mehetnék újra kezetmosni. Mindezek azután vannak h már régen megfürödtem és tisztán tartom magam maximálisan. Kicsit illúzió romboló h már felvagyok izgulva kezdenénk a szeretkezést, de előtte el kell menni a mosdóba ezeket megcsinálni mind a kettőnknek és csak utána mehet a menet. A szexbe pont a spontanitás a legjobb h ha felvagyunk izgulva akkor már csak a ruha le és szex. Mi a véleményetek erről? Nektek h szokott menni? 8éve vagyunk együtt amúgy!

2022. okt. 11. 09:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Max csak akkor lehet megérteni ezt, ha nagyon gyakran van fertőzése lent.
2022. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%
Fhú, én nagyon gyorsan kivágnám ezt a kényeskedő libát.
2022. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
Az természetes szerintem, hogy tisztának kell lenni, egy büdös férfival vagy nővel senki nem szexel szívesen. De az, hogy az ásványvízhez se nyúlhatsz hozzá túlzás.
2022. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy része jogos, egy része már túlzó.

Pasiként azért a lompost, meg a kezem oké hogy megmosom előtte (meg mivel dohányzom, még ha már fogat is mostam egy szájvizezést is megejtek).

De a " ne érjek semmihez", már kicsit túlzó.

2022. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Totálisan lehangoló és nagyon túlzásnak tartom. Nekem nem férne bele. Gyakran szexeltem barátnővel , feleséggel olyan helyzetekben mint pl túrán, erdőben néhány óra mászkálás után vagy buliból hazafelé menet megálltam az autóval valami nyugodt helyen , edzőteremben edzés közben izzadtan stb . . Szerintem ha valaki alapból tisztán tartja magát, naponta fürdik, tusol , ruhát vált és nem pont egy istállóban dolgozik ahol tök koszosan jön haza akkor belefér. Hisz a friss izzadság sem büdös vagy taszító ha különben az ember tiszta. Nem több napos büdös, koszos, izzadt stb.

És eddig ettől még egyik barátnőm sem kapott el semmit és nem is panaszkodott, hogy kellemetlen lett volna neki..persze van egy határ nálam is és tudok olyan koszos lenni ami már zavar de a leírtak és hasonlók beleférnek.

2022. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%
Egyáltalán nem túlzás. Nem szeretne fertőzést kapni. Bár ez lenne a legnagyobb problémánk szex terén. 4 éve a nuniját sem láttam. :(
2022. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
41%

Azért van az embernek immunrendszere hogy dolgozzon..


Az ilyennek sose lesz működőképes.

2022. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
37%
Ez kényszerbetegség.
2022. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Senior Séf ***** válasza:
38%
Ajánlom, a feleséged SÜRGŐSEN olvasgasson a bionómról, az őt körülvevő és rajta-benne élő baktériumok fontosságáról, mert qurva nagy bajoknak néz elébe, ha nem teszi.
2022. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!