Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm szex után nem tisztál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szex után nem tisztálkodik, ez normális?

Figyelt kérdés
Mondtam hogy legalább törölje meg a punciját de azt sem szokta
jan. 23. 09:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
96%

Én se szoktam egyből rohanni fürdeni. Ha este van szex utána együtt alszunk, majd reggel zuhanyozom. Ha meg épp nála vagyok, akkor mikor haza értem akkor szoktam.

Most ettől igénytelen lennék?

Nekem inkább az lenne kiábrándító ha a barátom szaladna szex után fürdeni, hogy jajj puncinedves, meg spermás lett..

jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
14%

Valóban igénytelen ha szex után nem mosakszik.

Nem kell egyből de azért ha már nem tinilány lehetne annyi esze, hogy ad azért a higéniai dolgokra is.

jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Én azért a farkam megmosom hogy ne kenjem össze az ágyat
jan. 23. 11:05
 14/30 anonim ***** válasza:
93%

13# Mondjuk én mindig cseppmentesre szopom neki, lehet azért nem szalad el fürdeni. :D

Komolyra fordítva, szerintem ettől még nem igénytelen.

jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Az a baj meg sem fogja nem hogy leszopogassa róla, csak csillagpózba vagja magát
jan. 23. 11:29
 16/30 anonim ***** válasza:
80%
Egy kicsit megijedtem, hogy igénytelen vagyok, mert aktust után fürdés nélkül elalszom, de a suksükölés után megnyugodtam. Köszönöm kérdező!!!
jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
80%
Én miért nem csinálok egy ilyen csajt?
jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
86%
Igazából nem jellemző az extra tisztálkodás szex után, mert elmennek pisilni, és ugye ott már alapból megtörli magát a csajszi!
jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
De ő meg sem törli, úgy hagyja hogy tiszta nedv mindene
jan. 23. 12:53
 20/30 anonim ***** válasza:
15%
Azert az is erdekes, hogy ezeknek a valaszoloknak a spermatol ragado agynemu is oke, meg a lugos kemhatasu spermatol felborult pH-ju, orokke gombas, viszketo pcsa jo.
jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!